Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti aranyosnak tartjátok az...

Ti aranyosnak tartjátok az idős embereket?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon cukik. Persze nem mindegyik, vannak köztük bunkók is meg minden, de a legtöbbjük olyan édes. Pl azért, mert a legtöbb idős néni meg bácsi simán leáll beszélgetni minden jött-ment emberrel :D Jó mondjuk ez lehet, amiatt van, hogy magányosak, vagy valami, de akkor is olyan jó látni, mikor utazok mondjuk a villamoson, felszáll egy öreg néni és elkezd mindenkivel ott cseverészni xd Meg hogy a nagyon idős emberek már kezdenek kicsit elbutulni és olyan kis naiv beszólásaik vannak néha, mint a kisgyerekeknek...Az ilyen néniket meg bácsikat legszívesebben jól megölelgetném <3

Érdekel, hogy csak én vagyok-e így ezzel?


2015. máj. 24. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A nénik közt szerintem is vannak aranyosak meg viccesek, stb. De az idős bácsiktól én már félek. És ennek oka van, ugyanis nem egy 70 körüli "cuki bácsika" zaklatott már, pl utcán mikor még 14 éves voltam, vagy később majdnem meg is erőszakolt egy másik... 3. volt aki fogdosott mindig. A hideg kiráz már ha idős bácsikkal kell egy térben lennem. És ezek is átlagos nagyapák, akiket jófejnek hisz mindenki...
2015. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A legtöbbjüket én is szeretem, tényleg cukik :) Nagyim a legcukibb, mikor jöttek hozzánk szülinapot ünnepelni, és épp nálunk volt a legjobb barátnőm is, és neki is hozott csokit, pedig nem is ismerte még :) Viszont a szomszéd néni az még köszönni se hajlandó. Meg azt a típust is utálom, aki azt hiszi, hogy neki elvből jár ülőhely a buszon, mert szegény öreg és nem bír állni, holott előtte százzal repesztett a buszmegállóhoz, és mindenkit félrelökdösött, hogy elsőnek szállhasson fel a buszra.
2015. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem... lehet hogy a buszon amikor helyhez jutnak elkezdenek az emberekkel beszélgetni, de ha még nincs helyük, akkor a legtöbb profibbak az emberek fellökésében mint az olimpiai birkózók. ha a busz pont beér a megállóba úgy, hogy ők még nincsenek ott akkor még Usain Bolt világrekordájra is rávernek, arról nem beszélve, hogy még így is fellökik a többi embert, csak mert "AKKOR IS ÖREG VAGYOK ÉS AKKOR IS ÉN FOGOK FELSZÁLLNI LEGELSŐNEK"

Arról nem is beszélek mekkora marhaságokat beszélnek össze.

Én nem aranyosnak hanem útálatos kis ganyékupacoknak tartom a legtöbb öreget.

2015. máj. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jujj 1. ez durva :s Sajnálom, hogy ilyesmi történt veled :/

2. Jó aranyos nagymamád van :D

3. Az ilyen mindenkit félrelökdöső öregeket mondjuk én se bírom...Nemrég buszon ültem egy fiú mellett, mire felszállt egy öregasszony és épp meg akartam tőle kérdezni, hogy le tetszik-e ülni, mikor hót bunkón mondta nekünk, hogy álljunk már felfele, mert ő le akar ülni. Erre én és a fiú is felálltunk, az a nő meg jól szétterpeszkedett, közbe még rá"folyt" is a mellette lévő ülésre is félig, aztán rámnézett és megint ilyen hót flegma hangsúllyal mondta nekem, hogy attól még, hogy ő ott ül, még leülhetek, csak azért állított fel minket, mert ő csak belülre szeret ülni, különben nem tud kapaszkodni az ABLAKBA(???) és fél, hogy kiesik a helyéről -.- Én meg közben azt néztem, hogy a másik helyet is félig elfoglalta és mondtam neki, hogy inkább állok, erre már kb ordibálva mondta nekem, h deeee, üljek le. Okés, leültem a maradék helyre, erre elkezdett nekem arról beszélni, hogy neki 9-re kell menni fogorvoshoz, ezért nagyon kellett sietnie, meg ilyesmi. Mindezt reggel háromnegyed 7-kor...És az a hullaszájszag basszus....Szerencsére vagy 3 megálló múlva leszállt xd De én ilyeneket csak ritkán látok, olyan idős embereket szoktam inkább látni, akik még csak le se hajlandóak ülni, ha felajánlják nekik a helyet és azt mondják, úgy is nemsokára leszállnak és közbe ilyen 4-5 megálló múlva szállnak csak le és látszik rajtuk, hogy állni s alig bírnak szegénykék :c Az ilyeneken mindig megszakad a szívem :/

Bocsi amúgy a regényért xd

2015. máj. 24. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Aha, vannak nagyon cukik tényleg, nekem van kifejezetten egy kedvencem a buszon, olyan jóindulatú a kisugárzása, állandóan mosolyog, nem lehet megállni hogy akár a legrosszabb napomon ne mosolyogjak vissza rá. Bácsikából is ugyanígy van egy kedvencem, de őt sajnos ritkábban látom. Meg amikor jövök haza is (falun persze), mindig látok egy-két aranyos időset. Az ilyen mosolygósakat meg már csak azért is tisztelem, mert (igaz, akkor még más világ volt) de mégis végigcsináltak egy életet, és végig megőrizték a kedvességüket, naivitást (amikor még régen a kapu elől se loptak semmit, pl. tejet, vagy kuponos újságot, igen!), szóval nem torzultak el a munka világában, remélem értitek :D
2015. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az öregeket. Főleg azt nem, amit említettél: utálom, amikor csak úgy megszólítanak, és mindenféléről csevegnek. Múltkor is mellém állt a vonaton egy: éppen zenét hallgattam, és nem tudom, mennyi ideje nyomhatta, mire észrevettem, hogy hozzám beszél. Valamit az unokájáról mondott.

Bocs, de nem érdekel.

2015. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, aranyosak.

Kivéve, amikor nem próbálnak kioktatni, vagy terrorizálni a buszon.

2015. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mindenesetre az érződik nem vagy napi és üzleti kapcsolatban idősekkel,mert ebéd előtt végighallgatni a 4. ráérős történetüket mikor neked dolgod lenne és feltartanak fárasztanak feleslegesen az igencsak terhes.
2015. máj. 25. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És azt is utálom, amikor elém tolakodnak az orvonál, aztán meg leülnek pletykálni.
2015. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*orvosnál
2015. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!