Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok mindig elégedetlen?

Miért vagyok mindig elégedetlen?

Figyelt kérdés
Már többször megfigyeltem magamon, hogy hiába sikerül valami jól, folyamatosan azon jár az agyam utána, hogy miért nem tudtam még jobbra megcsinálni. Például 92%-os lett az előrehozott érettségim, aminek mindenki örült én viszont tisztára letört vagyok miatta. A kérdésem az lenne, hogy mit tudnék ez ellen tenni?

2015. máj. 24. 22:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak maximalista vagy. :) Gondolj bele hogy ennél sikerült másnak 100x rosszabbul is. Neked 92% lett, megközelíti a hibátlant, nagyon is jó eredmény! Ne légy kapzsi, örülj annak hogy ilyen jó eszed van! Mindig nyugtasd magad azzal hogy "x-nek ennyivel lett rosszabb, y-nak meg csak ennyi kellett volna. Nekem szerencsére meglett." Érted, ugye? :)
2015. máj. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!