Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek, akiknek van...

Az emberek, akiknek van tumblrje, azok miért hiszik, hogy mások, mint a többiek?

Figyelt kérdés

Nem egy emberrel találkoztam már, aki a fél napját azzal tölti, hogy csak reblogol a tumblrján és azt hiszi, hogy ő milyen elvont és különleges. Sokszor láttam azt, hogy egy lány mondja, hogy van neki tumblrja, erre mindenki mondja, hogy "úristen, végre valaki normális és nem csak egy divatmajom, aki csak a facebookal törődik" meg, hogy a "normális lányok a tumblr-n vannak. Szerintem egy ember nem ettől lesz értékes, bárki regisztrálhat rá és oszthat meg képeket, nincs kőbe vésve, hogy a tumblr-n csak különleges emberek emberek vannak.

A másik meg, hogy csomóan interneten meg ismerős köreimben hangoztatja, hogy ő mennyire imádja a tumblr-t meg hogy ő egy "örökké tumblis lány" meg mindig lázba jön, ha valakinek másnak is van tumblrja vagy valaki felhozza ezt a témát. Na és ő ezeket szokta tenni, pedig azon a tumblr-n mást sem csinál, mint mások depis képeit osztogatja meg.

Nektek mi a véleményetek erről?



2015. máj. 25. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom tini korosztály vagytok... Külföldön már nem rég a twittert tartják a legjelentősebb közösségi portálnak a tinik. Mindig lesz valami, amivel ki akarnak majd tűnni, én se vagyok sokkal idősebb, a mi időnkben sima depis blogok voltak. Majd kinövik.
2015. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%

Azért hiszik másoknak magukat, mert idióták, pedig ugyanolyan naiv senkiháziak, mint akiket lenéznek.


A kedvencem, amikor a csaj beszélgetés közben valami elképesztő egyedi embernek tartja magát, a tumbliján meg elköveti az összes hibát, amit egy naiv kis p*csa elkövethet.


Jájj de sajnáljuk őket...

2015. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Több barátomnak is van tumblrja és egyikük sem tartja magát többnek másoknál. Igaz, nem menőző tinik, hanem huszonévesek.
2015. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hát nem értem én se, miért érzi különlegesnek magát az ilyen ember. Talán örül a fejének, hogy 13 évesen tudott regisztrálni a tumblire, és hogyő mekkora mágus hogy már egy képet is ki tudott posztolni. Azért regisztrálnak és posztolnak képeket már a 13 éves tini pcsák is, mert figyelemre vágynak, azért posztolnak depis képeket hogy hangoztassák "miken mentek keresztül". Mert ők a háttérbe szorultak, akikre a való életben amúgy senki sem figyel. (biztos mert anyuci apuci nem engedi meg a hajvasalót ,vagy a pasizást... hmm)

Tényleg bárki regisztrálhat, és nem lesz attól kemény senki se.Tumblin is szinte ugyanazok a képek vannak, minden felhasználó oldalán. A tumblr már sajnos egy olyan oldallá fejlődött ahova regisztráltál csak cigis és depis képeket poszolhatsz, mert akkor leszel kemény. És ezek a képek legalább 100 tumblin fent vannak már. Szóval nem hogy reblogolja, még le is lopja és föltölti .

2015. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Huszonéves vagyok, és tumblr-özök.


Gif-eket csinálok a kedvenc sorozataimból.


De nem hiszem, hogy jobb vagyok, mint mások.

2015. máj. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ilyet még nem hallottam,hogy valaki ettől egyedinek érzi magát, főleg, hogy

1., külföldön lejárt lemez

2.,nálunk az egyik leggyakoribb közösségi oldalas tevékenység (most írtam bele szakdogába., onnan tudom)

2015. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Miért lenne külföldön lejárt lemez?


Én csak külföldieket követek, és nem hinném, hogy lejárt.

2015. máj. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
En is tumblis tini vagyok, ha mar igy hivnak minket :D en is sokszor talalkozok ilyenekkel, meg tumblis csoportokban is facen es hiaba nekem is van, en sem ertem. Egyaltalan nem masok. Ugyanugy megtalalsz depressziost a varosban setalva, mint tumblr-on, ugyanugy megtalalsz rib.ncot a tumblr-on mint a varosban setalva. Bar tumblin velemenyem szerint a 90% divatdepresszios es a legnagyobb gondja, hogy kidobta ot elete szerelme 14-17 evesen. TISZTELET... En nem szoktam foglalkozni az ilyenekkel:)
2015. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
43%

És ha fél napját ezzel tölti?:) Szerintem semmi probléma nincs ezzel, az ő élete. Néha én is órákra rajta maradok..

Nem különlegesek emberek vannak ott csak normálisabbak mint akár facebookon.. és ha hangoztatja? Nem nagyon értem hogy neked mi ezzel a problémád.. én is mindig örülök ha találkozok egy olyan személyjel akinek van tumblr-je.. nem csak depis képek vannak rajta, utánna nézhetnél máskora dolgoknak :)))))

És talán ha lenne életed nem lenne ez akkora probléma számodra!

2015. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

"Miért lenne külföldön lejárt lemez? "


Nem úgy értem, hogy nem használják. Csomó van, tudom én is, hanem "menőség" szempontjából lejárt lemez. Külföldön már ha azt mondod valakinek, hogy neked van, akkor azt mondják, hogy jó, ez már nem a legújabb őrület.

2015. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!