Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért problémáznak egyesek más...

Mért problémáznak egyesek más olyan dolgain ami neki nem szükséges?

Figyelt kérdés

Pl h ne volt még kapcsolta v nem is akar.

Vagy nem akar gyereket v még szűz.... Ha öt zavarja majd tesz ellene ha meg nem akkor nem.

Komolyan amit egyek leművelnek az már valahol szánalmas.

Épp csak arra nem kérik udvariasan h legyen öngyilkos mert ez nekik nem megfelelő.


Az meg külön vicc h ezen még fel is háborodnak v idegesek lesznek, h hát te miért nem ???



2015. máj. 25. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

eloszor az jutott eszembe, hogy te vagy az egyik kategoria alanya, amiket felsoroltal ( parkapcsolat nelkuli / szuz / gyermeket nem akaro / stb....). Ugyanezt visszafele is lehet kerdezni, hogy teged miert zavar, ha masok ezen problemaznak?

egyebkent kerdesedre valasz: azert, mert 1. az emberek szeretnek masok dolgaival foglalkozni a sajatjaik helyett 2. aggodnak azert, akinek a dolgaba avatkoznak ( pl szulok / rokonok / baratok szeretnek, ha az adott illetonek is lenne parja / gyereke / stb)

2015. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 savanyújóska ***** válasza:
Mert azt hiszi, hogy ezzel neked tesz jót, és ugye a pokolba vezető út... Komolyan, nagyon szép dolog segíteni embereknek, de sajnos nem mindenki ismeri fel, hogy van aki NEM AKARJA, hogy segítsenek rajt, mert neki ezért vagy azért JÓ így. (Én is a hosszabb úton tanultam meg, hogy van aki tényleg nem akarja a tutit, mert jó neki.) Azért nehéz ezt feldolgozni, mert azt kell elfogadnod, hogy valaki teljesen más értékek, logika mentén él, és gyakorlatilag el kell fogadnod igaznak azt, amit nem tartasz annak. (Legalábbis nekem ilyen érzés volt az elején.)
2015. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Erről az jutott eszembe, amikor kiskoromban a kedvenc ételemet valaki nem szerette. Nem bírtam elhinni, hogy ilyen van. Mondogattam neki, hogy egyen, kínálgattam, és amikor undort láttam az arcán, akkor sem tudtam elképzelni, hogy ne szeretné, inkább azt, hogy szereti, csak még kéreti magát.


Később azt a magyarázatot találtam erre, hogy az volt a lényeges, hogy egy olyan dologról volt szó, amit nem bírtam volna elképzelni, hogy ne lenne igaz. Ez az étel jó íze. Ami nem egy logikus dolog, hanem részben a közvetlen fizikai hatása bizonyos vegyületeknek a testemre, és az ösztönök ezekhez kapcsolódó irányadásai, és ezekből jött az ki nekem annak idején, hogy olyan nem létezhet, hogy valaki nem szereti azt, amit én. Ugyanilyen, hogy ha egy férfi a nőket szereti ösztönösen, annak ösztönből nem lehetséges elképzelnie, hogy van, aki ténylegesen férfi létére nem a nőket szereti, hanem a férfiakat, csakis valami magasabb szintű gondolkodással, ugyanis az ösztönök ezt nem teszik lehetővé.

2015. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez a kajás példa érdekes.
2015. máj. 25. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne is mondd... már beszélgetni sem lehet senkivel, mert mindenki belém köt.


(Miért nézed azt a sorozatot? Miért nem ezt a filmet? Miért olyan színű? Miért három van belőle? Miért? Miért? Komolyan, mint az ötévesek.)

2015. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja ilyen nekem is van rendszeresen.

Mire kell a pénz ?

Mért kell ez v az (Ami lehet tartalék aksi a telefonba, egy UTP kábel....)


A másik kedvencem a mire való mért kell neked ?

Tiszta komédia.

2015. máj. 25. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
jo a kajas pelda, pont igy van a jo-rossz ellentetjevel is. ha felulrol nezzuk nincs olyan hogy valami jo masik meg rossz, mert megutok egy kisfiut akkor most rossz voltam, de lehet emiatt lesz belole nagy boxolo. vagy adok 5000ret a hajlektalannak akkor most jo vagyok, de lehet ebbol rugik be es eroszakol meg valakit az utcan.
2015. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!