Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lefogytam, és egoistább...

Lefogytam, és egoistább lettem. Hogyan tudok "visszaesni"?

Figyelt kérdés
Egy vicces, szerény, duci kissrác voltam mostanáig. Miután lefogytam, én magamon is észrevettem, hogy egyre többet beszélek magamról, túl sokszor nézek tükörbe. Viszont nem akarok egy egoista barom lenni, szóval valahogy szeretnék visszakerülni a kezdeti állapotba (Persze a tömegem tartásával :D)
2015. máj. 26. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Egész egyszerűen figyelj rá h ne így legyen!
2015. máj. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg a barátaidat, mondják rád, vagy a ruháidra, hogy milyen ronda.
2015. máj. 27. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérd meg a barátaidat, hogy szóljanak rád, ha észreveszik, hogy kezdesz túlzásba esni. Emellett te is figyelj magadra, mielőtt elkezdenél magadról beszélni, egy picit mindig gondold át, hogy vajon ez tényleg fontos-e.

Jómagam is ezt alkalmazom, mivel ha a kedvenc témám kerül szóba, akkor gyakran kezdek el kiselőadást tartani, akkor is, ha a többieket épp nem érdekli. Ezzel már sokat javultam.

2015. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

* érdeklődj többet a társaid felől

* lépj be a seregbe, vagy állj rendőrnek


gondold át

2015. máj. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!