Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem törődnek...

Az emberek miért nem törődnek egymással?

Figyelt kérdés

Ok megértem,nem rokon nem hozzátartozó,de szinte mindenki szarik a másikra mert az nem az ő dolga meg ilyesmi

Szokásos mondat "Nekem mindegy mit csinálsz" Szerintem a világ pont ezért van nyakig a szarban.


2015. máj. 27. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak azokkal nem törődnek, aki törődik velük. A többi nem igényli. Am mert ostobák.
2015. máj. 27. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szokásos mondat >>Nekem mindegy mit csinálsz<< "


Ez nekem is szokásos mondatom. A felnőtt emberek ugyanis nem szeretik, ha nem nézik ki belőlük a felelősségteljes döntéshozatal képességét. Cserébe én is elvárom, hogy tartsák tiszteletben a saját dolgaimat. Pl. egy-két nagyon közeli embert kivéve senki ne jöjjön azzal, hogy mit netezek hajnali fél 3-kor (feltéve, hogy ezzel nekik nem ártok).


De a kérdésed sokféleképp értelmezhető, lehet, hogy nem ugyanarra gondolunk. Te mit értesz törődés alatt? Kik a "mások", ha nem a rokonok, hozzátartozók, közeli barátok?

Mit értesz az alatt, hogy nyakig a szarban van a világ?

2015. máj. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a sajat gondja, nem lehet masok problemait is a nyakunkba venni.

Raadasul az emberek a legtobb problemat sajat maguknak koszonhetik, ha ok nem kepesek megoldani akkor majd pont egy vadidegen fogja...

2015. máj. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem. Törődnek egymással ha rosszat kell mondani a másikról, akkor egyből. Ha jót kell cselekedni, akkor meg ott sincsenek.
2015. máj. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!