Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki segítene, mi van...

Valaki segítene, mi van velem? Előre is bocsánat, ha zavaros. )

Figyelt kérdés

Borzasztóan érzemmagam lelkileg..Még tinédzser vagyok, szoval lehet, hogx ez normális, de úgy érzem bipoláris vagyok? Sokszorbeszólnak a suliban, de én nem vagyok a szürke egér típus megvédem magam, de régebben nem tettem így ezért nincs túl nagy tekintélyem és ez miatt gyenge jelleműnekérzemmagam....viszont ezeket az embereket eléggé le nézem, mert fas**k és nem akarok velük jópofizni....ez alapján tartom mafam kissé bipolárisnak, mert nem teszek a szar körülmények ellenére semmit, úgy érzem majd egy más társaságban, de egyben azt is gondolom, hogy oket is kellene irányítanom, mert nem fog tudni a személyiségem megváltozni más emberek között sem vagy igen???

Ezenkívül ez végképp hülyeség, de halak horoszkopu vagyok és ezzel mindig bemagyarazom, hogy jajj nem vagyok en ilyen oroszlán vagy bika tipus, viszont oroszlán az aszcendensem.......VALAKI IRNA VMI MEGOLDAST??? Nem szeretnék pszichológushoz menni.


2015. máj. 27. 23:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Ööö... tudod, mi az a bipoláris depresszió?
2015. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!