Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Segitseg, rosszindulatu...

Segitseg, rosszindulatu pletykak aldozatava valtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az illeto latszolag artalmatlan, 14 eves fiu, en meg 22 vagyok, de sajnos nagyon furfangos a gyerek baromi meggyozoen hazudik is, en meg eleg naiv, egyenes lany vagyok, as ilyen intrikak tavol allnak tolem. Volt egy nezetelteresunk, akkor kezdte. Szemtol szemben nagyon aranyos, mezesmazos, de vagy hazudik nekem, olyan dolgokat hitet el velem, amiktol rosszul erzem magamat, vagy pletykakat indit el a hatam mogott. Sajnos elkerulni nem tudom. Probaltam beszelni vele, mindent tagad. A szuleit megkeresni ertelmetlen, lesz.rjak a kolykot. Engem meg tonkretesz az intrikaival, amik naprol napra egyre rosszabbak.
2015. máj. 28. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

egyátalán hány közös ismerősötök van? azok is 14 évesek? miket terjeszt?

már ne haragudj de szerintem értelmes ember ha hallja egy 14 évestől hogy hú de meghúzta a 22 évest stb.. akkor általában el se hiszi .. meg amúgy is mi olyan durva pletykáról van szó?

rólam is terjesztettek fura dolgokat, de semmi nem volt belőle igaz. úgyhogy nem nagyon hatott meg, aki elhitte és ezzel foglalkozott az az ő baja.. én éltem tovább az életem, pedig buszon, utcán stb hallottam röhögcsélést a hátam mögött .. ennek már 2 éve régen elmúlt, csak sajnálni tudom azt a lelkisérültet aki kitalálta

2015. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én nem beszélnék vele többet az biztos..
2015. máj. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, az igazság mindig ki szokott derülni.
2015. máj. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Minek foglalkozol azzal, hogy egy kölyök miket beszél?


Ha elkerülni nem is tudod - habár ezt sem tudom elképzelni -, akkor egyszerüen ne állj vele szóba.

2015. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vágd jól szájon aztán ha elkezdi terjeszteni te is letagadod :)
2015. máj. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne törödj vele. Kit érdekel mit mondanak mások, főleg egy 14 éves fiú
2015. máj. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szakíts meg vele minden kapcsolatot.

nekem is van egy ilyen pszichopata ismerősöm, aki többmindenkire rászállt a környezetemben, mások nevében írogatott kompromittáló leveleket, facebook fiókokat tört föl, stb. ez szó szerint beteg ember, pszichopata. ahogy az a fiú is, akiről írsz.

minél előbb szakíts meg vele minden kapcsolatot.

2015. máj. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mégis mi kikerülhetetlen dolgod van egy 14 éves gyerekkel? És frankón okosabb nálad? :D Te nem a srác pletykáinka, hanem saját butaságodnak vagy az áldozata, legfőképp.
2015. máj. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pletykál... na és? Legközelebb, ha visszahallod, nevess egy nagyot és mondd: na mi van, a kis taknyos unja a játékautóit, hogy ennyire velem foglalkozik? Anyakomplexusa van, hogy nem a korabeli kiscsajok copfját huzigálja? - vagy valami ilyesmi. Ha látja, hogy nem hatódsz meg a marhaságain, csak leáll.
2015. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!