Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is gondoltatok mar ugy,...

Ti is gondoltatok mar ugy, hogy a szulove valast egy bizonyos teszthez kellene kotni? Ettol rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon sok az arra alkalmatlan szemely. A butasagukkal nem csak a sajat, a csaladjuk de a szuletendo gyerek eletet is tonkre teszi.

(Arra gondolok, hogy sok a szinte kiskoru vagy eppen hogy felnott anyuka, apuka, akiknek nincs vagy alig van jovedelmuk, sok esetben nincs hol lakniuk, meg helyesen irni sem tudnak, sorolhatnam. Ezeknek kellene megerteniuk, hogy ertelmetlen szaporodniuk)



2015. máj. 28. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így gondolom és nem tartom magam rossz embernek.
2015. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Igen, gondoltam ra, de azt is tudom hogy kivitelezhetetlen.


Nalam mondjuk nem az anyagi helyzet lenne elso sorban a kizaro ok, meg csak nem is a helyesiras. Hanem a szemelyiseg.


Frusztralt, eroszakos, a gyereket xarba sem nezo idiotakat zarnam ki ha tehetnem.

2015. máj. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na igen, azokat is!
2015. máj. 29. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, gondoltam már rá, főleg a saját szüleimet elnézve...

De véleményem szerint is kivitelezhetetlen lenne a gyakorlatban, sajnos.

2015. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Icipicit kivitelezhetetlen csak, vagy mégis hogy lehetne megoldani, hogy hopp szex előtt gyors egy teszttöltés, ha nem jó, akkor nincs szex?:D
2015. máj. 30. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy ez kivitelezheto. Egy szoval sem.
2015. máj. 30. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!