Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másnak is ennyire kiszámíthata...

Másnak is ennyire kiszámíthatatlan néhány barátja? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
2 napja megbeszéltem barátommal hogy jön haza, szombaton lemegyek. Ma is beszéltünk, este írom hogy mikor érkezem, és utána írja hogy nem ér rá mégsem. Magamból kiindulva ilyen esetben ha programom akad, az az első hogy szólok.
2015. máj. 30. 00:45
 1/4 Argloss ***** válasza:

Nem, mert az ember megválogathatja a barátait. Akiben nem lehet megbízni, akinek nem fontosak a megbeszélt programok, azok az emberek nem a barátaim.

Természetesen váratlan események mindig előfordulhatnak, de itt inkább arról van szó, hogy valami más fontosabb neki, mint te és még csak annyira sem tart, hogy előre jelezze ezt neked. (ha kérdést írtál ki erről, akkor valószínűleg már sokszor megcsinálta ezt veled...)

2015. máj. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Vele albérletben laktam fél évig, és tapasztaltam hogy nagyon kiszámíthatatlan, hiába beszélünk meg valamit, 2 perc múlva ha nincs kedve nem csinálja. Rajta kívül még eljátszotta ezt velem 1-2 ember és nem értem miért jó ez egyeseknek.

Egy másik barátom, akivel ritkábban találkozom sajnos mostanában, ő az ellentéte. Bármire kapható, pl. este rám ír hogy holnap csináljunk valamit, másnap körbetekertük a balatont. Írtam neki mit szólna ha vennénk biztosítófelszerelést és rádiótornyokat másznánk meg? Ebben is benne lenne.

2015. máj. 30. 01:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Na látod, megválaszoltad magadnak. A másik sráccal kéne barátkoznod. :D
2015. máj. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, nagy csicskaságnak tartom ezt a nemtörődöm hozzáállást, bár ettől még haverkodni nyugodtan lehet vele. A barát definíciójába nálam ez már nem igazán fér be.
2015. máj. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!