Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit nem lehet ezen elhinni?

Mit nem lehet ezen elhinni?

Figyelt kérdés
Barátnőm szülei kérdezték milyen süteményt szeretek, mondtam, hogy én nem szeretem a süteményt...erre ő kinevettek és olyan szövegekkel jöttek, hogy"persze".

2015. máj. 30. 04:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2015. máj. 30. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány kg vagy?

Ha mondjuk 120 akkor érthető, bár sima általánosítás lenne a részükről.

Egyébként fogalmam sincs,érthetetlen.

2015. máj. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mert az emberek nagy többsége szereti sz édességeket, és nem tudják elképzelni, hogy van, aki nem.


Ezzel én is sokat szenvedtem, igen sokszor azt hitték, hogy csak azt nem akaraom megenni, amivel kínálnak.

Idövel megszokták, hogy nekem nem kell édeség és már nem is eröltetnek.

2015. máj. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert számukra ez elképzelhetetlen. Van egy kis srác, 5 éves, szoktam rá vigyázni. Nem szereti a csokit. Mindenki csokival kínálja és amikor mondom, hogy nem szereti a csokit, mindenki ezzel jön: peeersze olyan nincs, minden gyerek szereti a csokit! peersze csak azért mondod mert te nem eszel csokit hogy vékony maradj, nem akarod hogy a gyerek is egye! (sovány vagyok és azt hiszik, hogy éheztetem magam, pedig nagyon nem).

Sztereotípiák.

2015. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!