Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy tudjátok az emberek...

Ti hogy tudjátok az emberek viselkedését, természetét tolerálni? Nekem egyre nehezebben megy. egyszerűen butának, ostobának látok már mindenkit!

Figyelt kérdés

#viselkedés #tolerancia #elviselés #tûrés #ostobasàg
2015. máj. 30. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem tolerálom, nem tartok társas kapcsolatokat.
2015. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ignorálás...
2015. máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Azon gondolkoztál már hogy kik látnak mindenkit butának és ostobának? (annyit elárulok hogy nem az okos emberek)
2015. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
#3 Magyar mentalitás. Földön fekvőbe te is rúgjál még egyet bele!
2015. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem tartok velük kapcsolatot. Az emberek többségét észre sem veszem.
2015. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

3# Téved.

Mint ostobák és idióták vagyunk csak más szemszögéből, ezért vannak barátaink és ellenségeink.

Aki több ember nézőpontjából rossz azt rossznak fogják skatulyázni, aki jó, azt jónak.

Pl a Kolompár Gáspár aki kilopja a vasúti síneket, a Kolompár és az Orsós családon kívül mindenki szemében rossz lesz.

Egy szegényeknek adakozó híresség pedig jó.

Ezek közt még rengeteg variáció van, ezért egyre szűkebb azoknak az embereknek a köre akikkel jól kijönnél.


Szóval úgy tudom tolerálni, hogy tudom ezt amit leírtam, és ha buták közé kerülök akkor ha lehet továbbállok addig amíg nem találok okosakat.

Mondjuk, hogy minden 9-10. emberrel ki tudok jönni.

2015. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%

4#.


Nem fekszik itt senki a földön, csak az egójuktól semmit és senkit meglátó fiatalok. De majd leszállnak a magas lóról, ha azt veszik észre hogy 40 évesen már tíz éve senki nincs körülöttük, és csak azért nem kötik fel magukat, mert azt se venné észre senki. Egy barommal kevesebb.

2015. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld de a 7-es vàlasszal nem értek egyet...nem a fiatalok,idôsek csatàja ez..mindket korosztàlyból vannak ilyenek...sajnos pont,hogy a fiatalok akik próbàlnak nyitottak és beilleszkedni vàgyók lenni,pont ellenkezôleg tapasztalom...
2015. máj. 31. 13:16
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez viszont teljesen más téma. Ezt egy hormon csinálja ami a boldogságérzetet szabályozza. Fokozatosan csökken a termelése. Ezért látod a fiatalokat a semmin vihogni, amíg az öregeket magukba besüppedni.
2015. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem elég drasztikus és nem is egészséges ahogy fogalmaztàl,bizonyàra te is az idôs generàcióhoz tartozol,hormonok vagy màs ide vagy oda,senkinek nem indok ahhoz,ahogy hozzààll a màsik személyhez,és ez neked sem mentséged ahogy fogalmaztàl most ide!
2015. máj. 31. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!