Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért alakul ki szemkontaktus...

Miért alakul ki szemkontaktus így "akaratlanul", két ismeretlen között?

Figyelt kérdés

Egyszer körbenéztem a vonaton valamiért a sok emberen, hogy épp figyel-e valaki. Nem figyeltek, de amikor valakire néztem, ő akkor szintén rám nézett, tudatosan. De miért? Miért volt ez jó neki? Én is férfi vagyok, ő is. Azt hitte, direkt néztem rá? Esetleg meleg?

Nincs nagy jelentősége, de tényleg érdekelne, miért lehetett ez.


2015. máj. 30. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kíváncsi volt, hogy miért nézed.
2015. máj. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nézte, hogy mit nézelődsz és egymásranéztetek
2015. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én azt hittem valaki azért meleg mert a saját nemét szereti, nem pedig azért mert visszanéz arra, aki ránéz, ma is tanultam valamit.
2015. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a fura, sok ember ült a vonaton, ő állt, és pont miért tűntem fel neki...

Amúgy le volt csúszva a sliccem, azt akartam volna felhúzni, azért nézelődtem, h hátha valamikor nem látja senki. Rajta volt a kabátom, szóval nem látszott. Erre ő meg még rám is néz :D

2015. máj. 30. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, szerintem te vagy itt a legnagyobb meleg. D: Ez lehet egy reflex is vagy akár kíváncsi volt miért nézed. Jelezni akarta a szemkontaktussal, hogy ő az alfa hím és hagyd abba. :D
2015. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Azért elég gyanús, hogy lehúzott sliccel más pasik tekintetét keresed, de hát na, ilyen is van :D
2015. máj. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szegycsont, te egy barom vagy. mi lenne, ha máshova mennél bohóckodni?

nem vagyok hülye, az alapvető dolgokat ne nekem ismertesd

2015. máj. 30. 19:22
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért, mert fél másodpercre ránézek valakire, vagy negyed másodpercre, nem értem, miért kell így reagálni.

A sliccel meg előfordulhat, h beakad valamibe véletlenül és lehúzódik, vagy bármi.

2015. máj. 30. 19:24
 9/9 A kérdező kommentje:

A többieknek köszönöm a választ.

Nem vagyok meleg, bár az amúgy sem tartozik ide, de erre felesleges volt kitérni.

2015. máj. 30. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!