Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk titeket mi fog meg egy...

Fiuk titeket mi fog meg egy lányban/lányon? Mit találtok szexisnek?

Figyelt kérdés
kort is irjatok pls

2015. máj. 30. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sokra értékelem, hogy ha van esze, elvei és tartása. Ne legyen könnyűvérű és legyenek céljai az életben. Ne legyen hangoskodó és nagyképű, helyette csendes és megfontolt. Emellett legyen igényes és ne olyan túlságosan laza, hogy bármikor leissza magát. Ha ezek megvannak, akkor a külső annyira nem számít nekem, mert belül nagyjából tökéletes a számomra. 17/f
2015. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az fog meg ha az arcberendezése, kicsit eltér az átlagtól, de úgy, hogy szép, és pont az én egyéni ízlésemet elégíti ki.

Szexisnek a vékony alakot és a testhez simuló ruhákat találom. Láttam már más ruhába is szexis lányt, csak a legtöbbjük így öltözött.

Ezt a manapság menő sötétbarna vasalt haj, bőrdzseki, cica/feszülős farmer/latex nadrág kombó nálam a tökéletes. Így nyáron azt is bírom amikor a lányok nem csak forrónadrágot, hanem egy sima sortot hordanak. Vagyis olyasmit amiben otthon ülnek. Off-shoulder és egyéb toppok is nagyon bejönnek.

A kreol bőrű lányokon jól állnak szerinte az ilyen fuxos ékszerek, a világosabb bőrűek viszont sokkal szebbek a sokszínű karkötőkkel. Az is bejön ha egy lány sapkát hord pl baseball. Cipőből a tornacipő, meg néhány vagányabb magassarkú, közel sem az az "előkelő" stílusú. Azokat amiben kilátszik a lábfejük/bokájuk nem nagyon csípem. A harisnya sem jön be. A fülbevalót sem szeretem, csak a sok kis karikát a fülcimpán (3-8db). Piercing ne legyen arcon mert elcsúfítja, lehetőleg köldökön kívül máshol sem. A kifestett körmöt az átlagos helyiértékén kezelem, a sima de fényes körmöket tartom vonzónak. Szemöldökből még nem láttam olyat ami visszataszító lett volna. A kezének/lábának nem kell full csupasznak lennie, de ha sajnos ilyen a genetikája akkor, hogy 2 méterről kilehet szúrni, akkor borotválja.

Szeretem a:

-Hosszú vékony nyakat

-A kirajzolódó gerincoszlopot

-A vékony kart, melyen halványan kirajzolódnak az izmok. (Nem izmos a kar, csak ugye formás, és nem olyan mint egy bot.)

-Izmos lábakat

-Kis kezeket

-Keskeny/szűk derekat.

-Kis melleket melyek mellé igyekszik úgy öltözködni, mint ha nagyobbak lennének. A nagyobbal sincs baj, a marokra foghatót tartom a legjobbnak, akár csak fenékből.

-Ha számomra tökéletes akkor ugyan akkora mint én, de ha nem akkor inkább legyen kisebb.


Úgy gondoltam a külsőre vonatkozik a kérdés, belsőt már nem akartam írni.

16F

2015. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Külső: szép lábak, szép szemek, ápolt test.

Belső: ha karakán, de azért tud gyengéd is lenni; okos, érdeklődő,

2015. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretem, ha egy lány határozott, okos, szereti az életet, űz valamilyen küzdősportot és szépek a lábai. (33F)
2015. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!