Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok sírni? 16/F

Miért nem tudok sírni? 16/F

Figyelt kérdés
Kb. 7-8 éves korom óta nem sírtam, és inger sem jött rá, mivel nem valami szomorú az életem és depressziós se vagyok. Azt olvastam, hogy jó hatással van a lélekre, és segít levezetni a dühöt. Nem nagyon érdekel azoknak az embereknek a véleménye, akik szerint ez lányoknak való, mert ez hülyeség, de ezt az értelmes emberek tudják. Erőlködni nem akarok, mert abból csak nyögdécselés lenne, de már nagyon nem ártana sírnom. Olyan rossz emlékeket nem tudok felidézni, ami segítene sírni. Miért van ez? Vagy mit tehetnék?

2015. jún. 1. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
nézz meg valami borzalmas filmet ami felkavar téged
2015. jún. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kiegyensúlyozott az életed ezért nem sírsz.

Mégis mi okod lehetne rá? Ha lesz hidd el fogsz!

2015. jún. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazat adok az előttem szólónak nézd meg az emberi százlábú című filmet :)
2015. jún. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baj azzal ha nem sirsz :) nincs okod ra, en a helyedben orulnek ennek es nem aggodnek ilyeneken :) igaz, hogy a siras segit levezetni a duhot, legalabbis en mindig megnyugodtam utana, de ettol fuggetlenul nem jo dolog.
2015. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
örülj neki,nekem majdnem minden napra jut sírás valami miatt
2015. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!