Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne zavarjon...

Mit tegyek, hogy ne zavarjon a kopaszodásom?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, és elég durván kopaszodom, annyira hogd már tükörbe se merek nézni. Használtam egy szert az nagyon jót tett sokkal sűrűbb lett de csak egy két évig hatott, most már úgy érzem nem ér semmit :( Nagyon elvagyok keseredve hogy végig kell nézni ahogy nem lesz hajam, már arra is gondoltam hogy levágom kopaszra de ahhoz még nagyon nincs erőm. Nem tudom mi lenne a jó? Más is van így? Azért nem az egészség kategóriába írtam mert tudom hogy ez nálam genetika sajnos.

Köszi a választ


2015. jún. 1. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:

- elfogadod

- paróka

- leborotválod és nyomod tarkopaszba.

2015. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Folyamat borotválod.. Vagy hajbeültetés, de az nem tudom hogy hol csinálják, meg gondolom drága..
2015. jún. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én sulimból ismerek egy pár embert akiknek hamar elkezdett hullani a hajuk. Szerintem nem gáz, ahogy írod az genetika, aki pedig kiröhög az egy...


Én a helyedben kopaszra letúrnám és parókát hordanák. Nem néztem utána ilyeneknek, de a 21. században gondolom már léteznek normális parókák.

2015. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Manapság egy csomó fiúnak/férfinak kopaszodik a feje. Az enyém is. Igazából nem érdekel, ha nagyon durva lesz, akkor tüsire vágom, mint Jason Stathem.


Szerintem te se búsulj miatta, nem akkora tragédia.

2015. jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Manapság már húszon éves korban elég sokan kopaszodnak/kopaszok. Én is kopaszodok és annyira nem érdekel, majd valamikor lenyírom és kész.


Parókát azért ki lehet szúrni, ráadásul ha rájönnek, az elég kellemetlen szituáció lehet. Ja meg persze akkor mondj le arról hogy elmész esetleg uszodába valamint nagy szélben/viharban se túl jó parókával mászkálgatni.


A hajbeültetésnek erős marketingje van de sajnos közel se tud annyit hozni mint amit a laikus ember hisz vagy amit sugall. Mindenki azt hiszi új hajat lehet varázsolni csak pénz kell hozzá. Sajnos nem, ráadásul a beavatkozás után is tovább ritkul a haj.


Sokkal jobban jársz ha nyírod. Mellette sportolj, öltözködj jól, jó legyen a kisugárzásod és máris nyerő vagy :)

2015. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hát próbálom figyelmen kívül hagyni akkor még én is úgy vagyok vele hogy azért nem fajult el addig hogs felül egy nagy Luk van csak ritkább felül és akkor zavar nagyon ha oldalt megno. Meg elől két oldalt a homlokomnal egsaltalan nincs hajam már sajnos... Úgy vagyok vele hogy még várok mert engem nagyon megviselne most ha lekene vagnom teljesen kopaszra. De én is szerintem a kopasz fej mellett szavazok csak én eleinte tuti sapkában fogok járni utcán
2015. jún. 3. 07:51
 7/7 gyuribacsika válasza:
És milyen szert használtál eddig, ami ezidáig hatott ?
2015. jún. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!