Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szakitott veletek, később...

Aki szakitott veletek, később megbánta? Vagy megbántad hogy szakitottál a pároddal?

Figyelt kérdés
Volt már ugy veletek hogy aki szakitott később visszaakart menni hozatok? Mennyi ido utan banta meg? es ti kibekultetek vele?

2015. jún. 2. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Általánosban szakítottam az akkori, nyilván első barátnőmmel, mert komolytalan voltam, de ha belegondolok akkor jobban ki kellett volna élvezni a lehetőségeket, amit egy barátnővel rendelkező 14-15 éves srácnak megadatik.... :D
2015. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bánták meg (ketten vannak), kapcsolatok vége felé nagyon kikészítettük egymást. Nem bánom én sem, hogy szakítottunk.
2015. jún. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt egy csaj, aki megbánta. 6 évig voltunk együtt. Szakítás után majdnem egy év elteltével jelentkezett, de már késő volt.
2015. jún. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem bàntam meg mert ennél ami volt az egyedüllét is jobb lesz.

viszont ő megfogja bànni hisz egy" pletyka alapjàn amit sokan tudnak szoval biztos nem alaptalan"olyanra cserélt le aki több f@ szt fogott mint kilincset..éjszakàba dolgozott..bolt abo rtusza..a csalàdjàba tàncosnő is van..két gyerekes nőssel àllt le-szoval hosszu időt nem josolok egy idő utàn az ilyen majd a kedves férjem is lecseréli.itt majd csak ő fog vesziteni ha ràjön a dagadék igaz nem volt olyan jo nő de ingyencselédnek megtette :P én meg keresek majd olyat aki megbecsül-persze ha tudnék hinni az ellenkező nemnek

2015. jún. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igen, volt, aki megbánta pl. hogy megcsalt. de én képtelen voltam visszafogadni, még nyúztuk egymást hónapokig, mire sikerült rendesen lezárni az ügyet. szerencsére én nem bántam meg.

aztán volt még egy, aki megbánta (fiatalabb volt), de annyi erőfeszítést nem tett igazából, hogy még egyszer legyen valami a dologból.

én örülök, hogy mindkét kapcsolat megszakadt, a végén már egyik sem volt túl jó, nem véletlenül következtek be a szakítások.

2015. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!