Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavarnak az ilyen...

Csak engem zavarnak az ilyen emberek, de nagyon?

Figyelt kérdés
Szóval...az olyan emberkékre gondolok, akiknek van egy nyamvadt iPhonejuk és azt hiszik magukról, hogy ők már mennyire nagy emberek...flegmáznak, affektálnak stb. Félreértés ne essék nekem is iPhoneom van, de én ezt egy normál használati eszköznek tekintem...

2015. jún. 2. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavarnak, mert nem érdekelnek. Nem kell velük foglalkozni.
2015. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Még egy provokatív kérdés? :D
2015. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarnak, mert nem szoktam másokkal foglalkozni.
2015. jún. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De értitek...nekem vaganykodik vele...én meg bólogatok, hogy ahaaha.....itthon meg kirohogom magam....egyébként egy idő után màr vicces...
2015. jún. 2. 17:30
 5/12 anonim ***** válasza:
nem ismerek ilyet
2015. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem meg az zavar, hogy másnak miért nem mindegy az, hogy kinek milyen telefonja van.
2015. jún. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem értem ezt az iPhone mizériát. Egyetlen egy ismerősömnek sincs. És nem azért, mert nem lenne rá pénz! Én is vehetnék bármilyen telefon, telik rá. De valahogy nem érdekel az iPhone.

Komoly, felnőtt embereknél is van ilyen?

Vagy ez csak az iskolás tiniknél ennyire menő?

2015. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ezt mondom én is....leszarom, hogy iPhone vagy nem iPhone..ha akarnék bármilyen telefont megvehetnek..naponta cserelgethetnem...de nem teszem, mert ez csak egy telefon.
2015. jún. 2. 18:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem 1 ismerősöm van, akiről tudom, hogy van neki, illetve fel sem ismerem csak úgy látványra, ő is csak mondta, mikor kérdeztem. Szóval én ezzel a problémával csak a neten szembesülök mindig. Amúgy mikor legközelebb menősködik, kérdezd meg tőle, hogy szerinte ez most jó-e. Vagy világíts rá az iPhone problémáira, biztos van neki, pl. hamar lemerül vagy mit tudom én (most csak hasra ütésszerűen mondtam valamit).
2015. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az ifon hamar lemerul grrr gagyi vacak az apole steve jobs nelkul

Udv egy ifonos (direkt nem irom mar iPhone-nak)

2015. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!