Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság a fiúk többségének...

Manapság a fiúk többségének miért a k**vás (lány) stílus jön be?

Figyelt kérdés
A rendes lányokat figyelembe sem veszik.

2015. jún. 3. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Hány éves vagy?
2015. jún. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Manapság a lányok többségének miért a gengszter páwák jönnek be?

A rendes fiúkat észre sem veszik

2015. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
Nagyobb eséllyel lesz jó az ágyban és lesz kísérletező kedvű, nem körülményeskedik annyit.
2015. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Mert a "rendes lányok" nem minden esetben csinosak, vonzóak. Lehetsz te rendes, ha úgy öltözöl, mint egy 40 éves nő, fiatal létedre.
2015. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
Fejezzétek ezt be, és lássátok már be, hogy bennetek van a hiba! Milyen érdekes, én nem vagyok ku*vás, mégis bejövök a pasiknak! Az már mellékes, hogy a féltékeny lányok leku*váznak, de a világ már csak ilyen. Rendes lány :D Persze!! Ahjjj.. szánalom ez már, komolyan!
2015. jún. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert szerinted csak azért, mert k*rvás stílusú valaki, már nem lehet rendes? Akkor Te vagy felszínes, nem a fiúk.
2015. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Általánosítás.


Az előzővel egyetértek.


Még a "rendes" lányoknak is belefér, hogy néha napján kirívóbban öltözködnek. Kérdés, kinek mi a k*rvás. Ilyen gondolkodás alapján, aki kicsit csinosabban öltözik fel, arra is ráragasztják ezt a jelzőt.


Én lány létemre az ilyen problémákon 16 évesen túlléptem. Alkalomhoz illően, valamint kedvem szerint öltözködöm, többnyire nőiesen. Azelőtt belőlem is a féltékenység beszélt.


Pont az a taszító az ilyen "rendes" lányokban, hogy nincs semmi önbizalmuk a kinézetükkel szemben, még ha egyébként csinosak is lehetnének.

2015. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én barátaim is ilyenek voltak középiskolában, nekem meg a nálam idősebb nők jöttek be, úgyhogy velem se lettél volna kisegítve. :)
2015. jún. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fú de utálom az ilyen fapina szendeszűz szánalmas kis nyomorék csajokat. Rábeszélnek arra aki jól néz ki,meg nyavalyognak hogy XY milyen kihívó. Hát elmondom,kedves "rendes" senki bénaságok,hogy titeket a kutya nem vesz észre,szürkék vagytok és unalmasak.

17/L

2015. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!