Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan javíthatok az önértékel...

Hogyan javíthatok az önértékelésemen?

Figyelt kérdés
Nem ér semmit a szavam, bármilyen mondandómba belekezdek, tudom hogy senkit nem érdekel és semmit nem ér. Azt sem értem, hogyan lettek barátaim, hogyan lehet engem szeretni(?)
2015. jún. 4. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
15éves vagy?..... vagy kevesebb.
2015. jún. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért?
2015. jún. 4. 22:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként igen.
2015. jún. 4. 22:59
 4/5 Kaileena2 válasza:

Azért kérdezte mert abban a korba erősödik fel az önkritika és önsalynálat,ekkor kezd el igazán izgatni a társadalmi kritika és a hovatartozás kérdése.Ez tök természetes.Majd kinősz ezekből az érzésekből,elhiszem hogy most tényleg rossz neked.Legyél sokat a barátaiddal,

Azt hogy senkit sem érdekel amit mondasz cáfolja hogy vannak barátaid.Mindenkiben van valami szerethető csak bizonytalan van.Hogy miért steretnek?Mi honnan tudjuk,nem ismerünk.De a barátaid(családod)szeretnek az nem ok nélkül van.Fel a fejjel.Találj valami hobbit

2015. jún. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ennyit érek...
2015. jún. 22. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!