Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti, ha választhatnátok 3...

Ti, ha választhatnátok 3 nyelvet, melyet anyanyelvi szinten tudnátok, melyik 3 nyelv lenne ez?

Figyelt kérdés
És mé'?

2015. jún. 4. 23:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
6%

magyar magyar magyar


mert szarok a többi nyelve


szart se érnek mint az angol is: én megy ház


ezt aztán érdemes megtanulni

2015. jún. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
55%

Ha a magyar mellett, akkor:


1. Kínai

2. Orosz

3. Spanyol


Miért? Mert alapból magyar az anyanyelvem és angolul + németül most is felsőfokon kommunikálok, vagyis ezzel a +3 nyelvvel a legtöbbek által beszélt nyelveket kipipálnám!

2015. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
65%

Az anyanyelven kívül?


-Angol (már jól beszélem)

-Orosz (sokáig tanultam, még beszélek folyékonyan)

-Spanyol (nemrég kezdtem).


Mé? Mer' jó érzés, hogy érted amit olvasol, érted ha hozzád szól egy külföldi, érted mit mond a pincér nyaraláskor, mellesleg az agyad is edződik ha nem hagyod "parlagon". Nekem legalábbis ezé jó!

2015. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%

Magyaron felül?

Mert akkor Japán, Angol, meg kb mind 1.

2015. jún. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

magyaron kívül


japán, koreai, spanyol


és azért mert szeretem ezeket a nyelveket

2015. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Hmm, magyaron kívül? Nem egyszerű döntés.


-Angol: világ szinten nagyon sokan beszélik, az üzleti életben nagyon fontos, munka szempontjából is, és nekem tetszik a logikai felépítése.


-Svéd:(vagy helyette finn vagy norvég) Igazából a svéd volt az a nyelv, ami mindig is a legjobban tetszett, illetve az országot, a kultúrát, a szervezeti felépítést, és a zenei vonatkozásokat tekintve (amennyire megismerhettem), hozzám nagyon közel áll, és el tudnám képzelni a későbbiekben, hogy itt éljek.


-Német/Orosz: Ez lenne a legnehezebb döntés, az orosz mostanában kezd egyre fontosabbá és befolyásosabbá válni, főleg a tudomány területén, de szerintem a német mellett döntenék végül, hiszem Ausztria és Németország is jó hely lehet, abból a szempontból, hogy ha kiköltöznék, és annyira nincsenek is brutál messze.


Egyébként angolul, németül egész jól beszélek, svédül nem rég kezdtem tanulni, de semmi nem érhet fel azzal az érzéssel, ha anyanyelven tudsz kommunikálni egy nyelven. :) Amúgy is imádok nyelveket tanulni, viszont viszonylag sok olyan van, amit nem igazán szeretnék elsajátítani, de ez a három nagyon-nagyon tetszik :)

2015. jún. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

Magyaron kívül;


1. Orosz

2. Kínai vagy japán (amelyiket könnyebbnek érezném)

3. Norvég


Angolul és németül már beszélek, a fenti nyelvekből kb. egy szót sem, viszont ezek lesznek azok, amiket megtanulok. Szerintem Oroszország a mai napig ismeretlen, és borzasztóan sok történelmi esemény, kulturális érték, mítosz, legenda, stb. van, ami számomra megéri, hogy megtanuljak oroszul. A kínaival és a japánnal ugyanez a helyzet. Kíváncsi lennék például ezeknek a népeknek az eredetmondáikra.

A norvég azért, mert vonz észak, minden formájában, és az északi nyelvek közül ez tetszik a legjobban (habár a svéd a legkönnyebb, de ők "kislányok", ahogy a többi északi nép mondja :D).

2015. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Angol

Német

Orosz

2015. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
77%

1. Angol

2. Német

3. Kínai

2015. jún. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

Bináris

Assembly

C++

2015. jún. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!