Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A féltékenység ellen lehet...

A féltékenység ellen lehet tenni valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon féltékeny típus vagyok és ez sajnos az egészségem vonására is megy.

Le lehet valahogy győzni, hogy könnyebben tudjam kezelni az ilyen helyzeteket?



2015. jún. 5. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, mèlyre kène menned...olyan szituba kène kerülnöd hosszabb ideig, ami neked fèltèkenysègre ad okot....ha fölöslegesen eszed a kefèt, akkor semmi olyan nem törtènik, ami miatt idegeskedhetnèl ès a pàrod a nap vègèn ùgyis hozzàd "hùz" majd...fontos, hogy ne akadj ki ès ne add jelèt....ezt lehet egy jòpàrszor meg kell csinàlni ès, ha szerencsèd van akkor az elmèd magasabbra helyezi a lècet....de az is lehet, hogy a pàroddal kellene erről beszèlgetned őszintèn.
2015. jún. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Èn is hasonlò tipus vagyok mint te, ès ezt èn ùgy probàltam megoldani a pàrommal, hogy elmondta,am neki hogy elyek azok a helyzetek, amik nekem rosszul esnek. De a legfontossabb az egyenlő bànàsmòd. Mi ezen szoktunk a legtöbbet vitatkozni. Pèldàul, ha egy ismerős ràm köszön az utcàn èn is csak visszaköszönök, de nem megyek oda puszit adni, vagy nem èrdeklődök a hogy lète felől. Beszèlj a pàroddal, hogy mi az ami neked rosszul esik, dakkor te is csak ammyit engedj meg magadnak.
2015. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. jún. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!