Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél azzal az emberrel,...

Mit tennél azzal az emberrel, aki a táskáját maga mellett utaztatja a volán buszon és ezért te nem tudsz leülni?

Figyelt kérdés

Minden nap tapasztalom, hogy a volán buszon amiatt állnak emberek, mert néhány bunkó a táskáját maga mellé beteszi és azt onnan nem hajlandó elvenni.

A buszon van csomagtartó a jármű oldalán és az ülések felett is. Ha megkérdezed, hogy "Szabad-e a hely?" még fintorognak is. Egy sofőr van aki beavatkozik, az azt mondja, hogy rá kell ülni a csomagra, többen pedig addig nem indulnak el, amíg van álló utas.

Te mit tennél? :D



2015. jún. 5. 15:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint szeretek állva utazni a buszon, de amúgy megkell kérni, hogy tegye odébb és kész. a legtöbb megteszi
2015. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Én is agyonütném az ilyen bunkó, egoista parasztokat!
2015. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én vonatozom, és ilyenkor kedves mosollyal felajánlom hogy segítek feltenni a poggyásztartóra.

Mondjuk volt olyan is hogy augusztusi kánikulában, hatalmas pocakkal nem volt hajlandó megengedni hogy leüljek. Na az azért már kombó parasztság.

2015. jún. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
15%

Én téged ütnélek agyon.


Mutass már egy olyan, az esetek 95%-ban közlekedő buszt, aminek van az oldalán és/vagy az ülések felett csomagtartója. Ne erőlködj, nem fogsz tudni mutatni.


Én pl utálom, ha büdös, vagy tüdőrákos, cigiszagú, stb. emberek leülnek mellém. Nem azért fizetek olyan sok pénzt érte, hogy még őket is el kelljen viselnem. Ha a táska megakadályozza őket abban, hogy leüljenek, már jó.

Ha meg ráül, eltöröm a lábát.

2015. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Agyonütni nem kell. :-) Meg szoktam kérdezni, hogy szabad-e az az ülőhely, és eddig még mindig eltették a csomagot. Ha meg netalán fintorog valaki emiatt, az ő dolga, nem veszem magamra, mert nem jogos.


Amúgy ettől függetlenül nyilván bunkóságnak tartom (nekem is ismerős a jelenség), de még sosem tapasztaltam olyat, hogy valaki ne lett volna hajlandó elvenni.


A párom évekig utazott távolsági buszon a munkahelyére, elég sajátos humora van, ő volt, hogy jó hangosan megkérdezte ilyen helyzetben, ha valaki nagyon látványosan nem akarta észrevenni, hogy mások állnak miatta, hogy "Elnézést, kényelmesen utazik a csomagja?", vagy megkérdezte, hogy leülhetne-e abban az esetben, ha a csomagnak nem vett jegyet az illető.

2015. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4 Akkor légyszi te kettő darab jegyet vegyél, mert két helyet foglalsz, vagy leszel szíves a kezedbe venni a táskádat és úgy utazni.

Egyébként én simán megkérem azt aki maga mellett utaztatja a cuccát, hogy vegye el onnan, mert le szeretnék ülni. Nem szoktak bunkók lenni, szépen a kezükbe veszik a táskájukat.

2015. jún. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet táskát magad mellett utaztatni, csak épp ahhoz 2 jegyet kell venned. Mivel 1 jegy 1 helyre szól, nem kettőre.

Ha van paraszt aki nem enged leülni oda kell menni a buszvezetőhöz szólni, aztán majd elintézi.

2015. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%

szólj rá erélyesen, hogy le szeretnél ülni, ha azt mondja, hogy nem, akkor mondd neki, semmi gond, akkor ráülsz a csomagjára

utolsó, még szerencse, hogy kevesen élnek hozzád hasonlók :)

2015. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
bocsi, az "utolsó" a 4.-nek szólt
2015. jún. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem ertem miert kell mindent szemelyes sertesnek venni, es rogton izmozni...Meg kell kerni normalisan, mosolyogva hogy legyen szives elvenni onnan a taskajat mert le szeretnel ulni, ennyi. 100bol 99 ember el fogja venni, annak az 1nek aki nem meg ki kell rugni a fogait es eltorni mindket vallat hogy ne legyen min hordania a taskajat.
2015. jún. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!