Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magányra vágyom! Mit tegyek?

Magányra vágyom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Családom van, gyerekek, férj, de annyira jó lenne pár nap magány. de ezt sajnos ők nem értenék meg...
2015. jún. 6. 14:34
 1/8 anonim válasza:
Valahogy biztosan ők is megértenék :) menj el kirándulni ma már sok csoportos utazásra lehet jelentkezni. Vagy túrázni egy jót ha ezeket nem engedheted meg magadnak akkor is egy pár nap egyedül egy másik városba. Nem kötelező a legdrágább hotelbe menni.Barátnőkkel kikapcsolódni.
2015. jún. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos egy párkapcsolatban, hogy legyen szünet, pihenés. Szerintem megértenék. Beszélj velük!
2015. jún. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem értenék meg. A páromnak olyan a munkája, hogy sokat van itthon én pedig itthon dolgozom. Mindenhova együtt megyünk, még a boltba sem megyek egyedül, és furán is nézne rám, ha mondanám, hogy ő maradjon itthon és én mennék egyedül. Neki ez a természetes, hogy a házasok mindig együtt vannak. És valahol nekem is, de annyira vágyom a csendre már, a csendes magányra. Amikor nem kell senkiről sem gondoskodni, senki kérdéseire válaszolni.
2015. jún. 8. 11:44
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem beszélsz velük, hagyhatod....

Megértik, vagy nem, majd kiderül. Ha nem kérdezed nem derül ki.

Kérdezd meg őket, magyarázd el nekik!

2015. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem merem megmondani, mert akkor a férjem azt hinné, hogy nem szeretem.
2015. jún. 11. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor hozzá teszed a mondandódhoz, hogy szereted, de kéne egy kis kikapcsolódás. Nem hinném, hogy emiatt megharagudna.
2015. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy megengedné, és nem mutatná a kétkedését, de utána olyan törés következne be a házasságunkban, ami már jóvátehetetlen lenne. Ezért aggódom és filózok ezen már évek óta.
2015. jún. 15. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, ha nem kérded meg! Amúgy ha csak így filózol, és nem teszed meg, akkor nem lesz semmi! Ha igazán szeret a férjed, megérti! Mindig kell egy kis kikapcsolódás... Segít is a párkapcsolaton, akármilyen furcsa... Lényeg a lényeg! Gondolom frusztrált vagy a gyerekek, családi ügyek miatt, kicsit sok neked az anyaság. Ha nem teszel semmit, ez a gond fokozódni fog! Egyszer kijön, megtörsz. Rosszabb lesz! Szóval, ha ezt elmondod a férjednek biztos megérti. 1 hét távollétbe nem hal bele senki.
2015. aug. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!