Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerettek?

Hogyan szerettek?

Figyelt kérdés

Érdekel hogy hogyan szerettek meg valakit. Miként juttok el odáig és miért. Honnan tudjátok.

Sajnos nem vagyok biztos az ilyesféle dokgok terén. És a ti tapasztalataitok ezzel kapcsolatban sokat segítenének.

Nemtől, kortól és identitástól függetlenül.


2015. jún. 7. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kiskorunktól vannak élményeink, és akikkel kapcsolatban megéltük a szeretetet, azt elraktározza az idegrendszerünk. Ezért aztán ha hasonló vonású emberrel találkozom, neki már előnye van, előhívódik az agyamból a kötődés, szeretet vele kapcsolatban is, illetve megelőlegezem neki.:)

Azt is észrevettem, amíg csak egy nagy szerelmem volt, és ő szőke, kékszemű volt, addig elsősorban később is a szőke, kékszemű fiúkon akadt meg a szemem. aztán mikor lett egy fekete hajú, és elvesztettem őt, akkor meg a fekete hajúkon.:)

De ezt leszámítva a lélekminősége az, amit ismerősként felismerve aztán fokozatosan megszeretem a külsejét is.:)

2015. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez egy szép gondolatsor. Köszönöm.
2015. jún. 7. 08:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit 1-es írt, kiegészítve a szemmel. Csak a szemekbe tudok beleszeretni valamiért, vagy azokon keresztül.

Fogalmam sincs miért.

2015. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed ezt, akkor nem találtál még olyan embert, akit tudnál szeretni.

Én találtam már párat, de mivel nem vagyok szerethető, el is veszítettem őket. :(

Mindenképpen közelség, megfigyelés kell hozzá, én a munkahelyeimen tudok megszeretni embereket, megszeretni, megkedvelni.

Interneten sosem sikerült, még az első 5 találkozás alkalmával se nagyon. Talán ezért is nem működik ez nálam.

2015. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én legelőször (fiatal voltam) egy fiúba 0 beszélgetés után estem bele. Szőke haja volt, barna szeme. És valóban, minden fiúban őt kerestem.


De aztán valahogy megértettem, hogy szeretni sokféleképpen lehet. Ha a külsőbe vagyok szerelmes az nagyon nem tiszta érzelem. És találkoztam egy olyan személlyel aki semmiben nem hasonlított arra a fiúra, mégis szeretem. Nem tudom szerelem-e, mert nem olyan mint az első. Csak azt tudom hogy bármit megtennék ha kérné. És ténleg imádom...a személyiségét, a stílusát, azt hogy mindig kedves, megértő velem....és nem látom a rossz tulajdonságait.


Elég furcsa eljutni a szeretetig...először csak beszélgetünk, elvagyunk. Aztán már érzed hogy hiányzik, eszedbe jutnak a viccei és még mikor egyedül vagy is mosolyogsz rajta. Aztán boldog vagy ha látod....


És szerintem valahol itt van a kutya elásva. Hogy boldoggá tesz :)))

2015. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Magam is a szemeket figyelem #3. Talán mert a tekintet sokat elárul. És #5 igaza van, nem érzem ezt. Nem úgy, ahogy kéne.

2015. jún. 8. 06:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!