Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért a női illemhely előtt...

Miért a női illemhely előtt áll sor?

Figyelt kérdés

Európa sok szegletét bejártam, és ez mindenhol ugyonolyan volt. Mi férfiak nem vagy alig állunk sorba, a női előtt meg tolongás van. (legjobb példa az IKEA)

Miért csinálnak akkora ügyet belőle?



2015. jún. 7. 21:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
69%
Most gondolj bele, a női wc-ben nincs piszoár, ha valaki menstruál akkor eleve többet van bent, plusz utána tükörben sminkigazítás.
2015. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Na meg sok férfi elvégzi bármilyen félreeső helyen, nem megy be az illemhelyre :P
2015. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván azért, mert a le- és felöltözés sokkal lassabb, mint a férfiaknál, ráadásul a nők sokszor betétet/tampont is cserélnek.
2015. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A nők gyakrabban járnak wc-re. Kisebb a hólyagjuk. Bonyolultabb is elintézniük. Tovább tart levetkőzni, felöltözni, közben egyensúlyozzál, hogy nehogy a wc-hez érjél, de ne is pisild le magad, ja és közben fogd a cuccaidat is, mert kevés helyen van fogas. A férfi meg csak előveszi és kész.

Nem csinálunk belőle ügyet, de ha menni kell, akkor menni kell :)

2015. jún. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy a női wc előtt sorban állnak az emberek, az miért jelenti azt, hogy ebből "ügyet csinálnak"?
2015. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul a piszoárok miatt a férfi wc-nek jóval nagyobb a kapacitásra. Ugyanakkora helyen a nőiben van mondjuk 6 fülke, a férfiaknál meg 5 piszoár és 4 fülke. Persze csak kb., férfi wc-ben nem sokat jártam.
2015. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5: Tedd fel kérdésként. Női ismerősöm is van, aki nem tudja megérteni és idegbajt kap tőle.

1-2 igen, cserél ezt-azt, de nem mind.

2015. jún. 7. 22:10
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehúzod a cipzárod, előveszed, hugyozol, elteszed.


Bemegyek egy fülkébe, forgok egy párat, hátha van valahol fogas a táskámnak. Aztán lerakom a földre, hogy ne tapossak rá, de ne legyen olyan közel a nyíláshoz, hogy valaki ki tudja húzni, és ellopja.


Felhúzom a szoknyám, letolom a leggingst, bugyit, egyensúlyozok, hogy ne pisiljem le magam. Felhúzom a bugyit, lehúzom az alsópólómat, felhúzom a harisnyámat, ráhúzom a felsőmet. Megigazítom a szoknyámat, és az övemet. Az egész egy nagy betűrögetős játék, ami olyan kicsi helyen nehéz. Felveszem a táskám, kezet mosok, kész.


(Bár sminkelek, nem egy rosszul világított, zsúfolt budiban fogom magam szépítgetni, van nálam tükör.)


De egyébként a női klotyóba "járnak" a kicsi lányok, kicsi fiúk is.

2015. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"De egyébként a női klotyóba "járnak" a kicsi lányok, kicsi fiúk is."


Na igen ez is tipikus, ami még tovább tart általában.

2015. jún. 7. 22:28
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként én elég kevés (bevásárlóközpont, pláza stb) helyen láttam elfogadható tisztaságú wct, van hogy kb 6-8 fülkéből használható kb 3 mert nincs papír vagy undorítóak a körülmények- nem sikeresen egyensúlyozott valaki hogy ne pisiljen le mindent....vagy nem volt wc kefe, egész wc papírok szét hajigálva....igen nekem csak rossz tapasztalataim vannak.

Ráadásul én kicsi vagyok 160 cm így remegő combokkal küzdeni nehogy hozzáérjek a wc ülőkéhez de ne is folyjon minden le a lábamon elég stresszes hát még ha látni hogy lepisilték meg minden. Ehhez képest egy pasi csak cipzár le hm valakinek mellé ment de mindegy fényévekre van tőlem.... aztán végez én meg küzdök az életemért :D

Ha tiszta wc-t találtam az meg általában kicsi max 2-3 fülkés hely volt

Szóval ez az öltözködős egyensúlyozós gugolgatós manőver 5-10x annyi idő mint slicc le-fel

Azt meg nem értem miből csinálnak ügyet ki? miért? Én nem csinálok ügyet belőle meg a pasik se csináljanak amíg nem tudják milyen érzés nőként (főleg alacsonyként) ilyen wckre menni

2015. jún. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!