Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy nőt meg lehet változtatni...

Egy nőt meg lehet változtatni valahogy, hogy más legyen a férfiakhoz való viszonya? Borzalmasan lenézi őket.

Figyelt kérdés

Konkrétan a nővéremről lenne szó, egy férfi se marad meg mellette sokáig, max fél év, amióta ismerem.

Nagyon lenézi az összes férfit, úgy beszél a barátaival, mint egy sz.ros ronggyal kb, porba alázza őket, elég durván. Volt már verekedés is közöttük.

Mi sérülhetett nála, hogy ilyen lett?



2015. jún. 8. 11:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Jóval idősebb nálam, korán elköltözött otthonról.
2015. jún. 8. 11:17
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon erős karakterű és jó fizikumú férfi elbír vele, át tudja nevelni. Csak kérdés, hogy megéri-e, lát-e benne olyan különleges értéket, hogy erre időt, fáradtságot áldozzon. Amikor az ilyen férfi alapból kap helyes nőt.
2015. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, de a pasijait lehet figyelmeztetni, hogy vigyázzon, és meneküljön tőle.
2015. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg jó tapasztalata férfivel nem volt és azért lett ilyen.

Ha egy olyan férfit talál aki viszont még nála is erősebb temperamentumú illetve ő ellágyul,mert megszeret vkit. Így lehet esély a változása.

2015. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vajon hogyan jutott el idáig? Ahhoz, hogy így meggyűlöljön egy csoportot, annak a csoportnak tennie kellett érte. :)
2015. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Ahhoz, hogy így meggyűlöljön egy csoportot, annak a csoportnak tennie kellett érte. :)"


Ismertem majdnem az összes barátját, általában mind nyugodt, teljesen normális fiú volt. De úgy menekültek tőle egy idő után, hogy én is meglepődtem.

Ha számszerűsíteni akarom, lehetett vagy 20 barátja eddig.

Nem hinném, ők lettek volna a hibásak mind, és ezért bánik mindegyikkel úgy egy idő után, mint a kapcaronggyal.


Annyiból zavar a dolog, hogy én az öccse vagyok, kb velem is ilyen stílusban kommunikál, és most borult ki a bili, mert nekem kellene elintézni egy jogi procedúrát, de szerinte hülye vagyok hozzá, és mindent ő akar elintézni...

2015. jún. 8. 14:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem is meggyűlik a bajom a férfiakkal. Mindegyik kezes bárányként kezdi de csak később bújik ki a szög a zsákból. Magamból kiindulva nem a nővéredet okolnám mindenért, maximum fele-fele arányra osztanám le, ki a hibás. Sok a gyökér férfi, tény. A nővéred meg talán nem egy tipikus mindent elnéző, behódoló, kishitű nő.
2015. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi minden hozzászólónak.

Annyit még elfelejtettem mondani, hogy apánk elég erős egyéniség volt, a nővérem volt neki a kedvence, és nővérem teljesen rajongott érte. Még a színészek közül is azok tetszettek neki, akik hasonlítottak rá.

2015. jún. 8. 15:05
 9/9 anonim válasza:
én nem vagyok gyökér szerencsére de nem is leszek soha az. maradok a kezesbáránynál mintsem, hogy gyökér legyek. nem hiányzik az egy csajnak se hogy ha megismer engem akkor egyidő után kibujjon a szög a zsákból. bennem nincsenek szögek sem rejtegetni való dolgok ha a csaj igényli öszintén elmondok mindent.
2016. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!