Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a legnagyobb félelmed? Mi...

Mi a legnagyobb félelmed? Mi az, ami másoknak általában jól megy, neked viszont maga a mumus?

Figyelt kérdés
2015. jún. 11. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A telefonálás és a beszélgetés a nagy semmiről.
2015. jún. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kötöttség bizonyos helyeken és szituációkban. pl. képtelen vagyok elmenni bármilyen előadásra, ahol ülni kell és csendben lenni és végig hallgatni. Moziba sem bírok elmenni. Még egy bankban való várakozást is nehezen viselek, hát még egy előadást. Nemrég elinvitált a barátnőm moziba, de teli voltam félelemmel és frusztrációval már a vetítés kezdete előtt. Bár nagyon tetszett a film, mégis a gondolataim java része már azon forgott, hogy mikor lesz vége és mikor állhatok fel. Úgy éreztem magam mintha olajos hal lennék a konzervdobozban.

A barátaimat is megválogatom ez miatt, nem szeretek nyűgös embereket elhívni magamhoz, akikhez nagyon alkalmazkodnom kell.

2015. jún. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretek angolul targyalni, telefonalni, nem megy jol. Sot szarul megy. ha lehet kerulom.
2015. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Telefonálni egyszerűen nem tudok. Ha meg kell valamit kérdezni, akkor vagy megkérek valakit, vagy beutazok a városba, hogy személyesen kérdezzem meg. Ha volt is olyan, hogy beszélnem kellett idegennel, akkor leírtam szóról szóra mindent, amit mondani akartam, és felolvastam neki.

Nagyon gáz, de ez van.

2015. jún. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Telefonálni.

Bemutatkozni.

Rövid csevegés.

Olyan emberek társaságába kerülni, akik folyamatosan pofáznak.

2015. jún. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bemutatkozás, hosszan elbeszélgetni (ez sajna tényleg nem az én műfajom), és a leginkább attól félek hogy egy adott társaságban csak zavaró tényező vagyok :(
2015. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a magasság, és minden ami ehhez köthető. Hidak, repülőutak, sziklamászás, minden ilyesmi.

És ami nagyon nem megy, az a telefonálás. Egyszerűen képtelen vagyok rá, össze-vissza hebegek-habogok, kiver a víz, izzadok, remegek. Szemtől szembe megy, telefonon nem.

16L

2017. nov. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!