Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jogos a félelmem?

Szerintetek jogos a félelmem?

Figyelt kérdés
Egyik osztalytarsammal ugy dontottunk, hogy elmegyunk moziba az utolso nap suli helyett. De o ezt kiakarja rakni snapchatre(fotomegoszto oldal), es en attol felek, hogy az osztalytarsaink kifognak beszelni es utalni fognak, ami nekem rosszul esne. Szerintetek jogos a felelmem?
2015. jún. 11. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem utálnálak ezért. Sőt megmondanám hogy jól tettétek. Esetleg ha olyan kapcsolatban vagyunk akkor az esne rosszúl hogy nem hívtatok.
2015. jún. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Snapchaten csak az látja, akinek elküldi. És csak pár másodpercig látja a képet, utána eltűnik (nem is mentődik le sehova)

Ha kirakja Mystoryba, akkor 24 órán át lesz látható, de akkor is csak az látja, aki követi az osztálytársadat

2015. jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csak ezért nem utálnálak meg. Igazából hidegem hagyna a dolog, amúgy is sokan ellógnak utolsó nap.
2015. jún. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem csak utolsó nap lógtam el suliból, hanem rendszeresen... de nem utáltak, mivel együtt csináltuk. :D
2015. jún. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!