Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek! Én 163-164 cm vagyok,...

Emberek! Én 163-164 cm vagyok, és 47-48 kg. És most 12 éves vagyok. Én kövérnek számítok?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy felnőttkoromban egy hájas viziló leszek.

2015. jún. 13. 15:47
1 2
 1/12 mtke ***** válasza:
89%
Nagyon távol állsz a kövérségtől
2015. jún. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1.: Nem vagy kövér, egyáltalán nem!

2.: Mindenki lehet "hájas víziló" felnőttkorában, ha valaki egy csontkollekció, akkor is. S az ellen lehet tenni.

2015. jún. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
komolyan? kövér? na mindegy menyj és koplalj te hájas koca...
2015. jún. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Sportolj sokat, étkezz egészségesen és minden rendben lesz. :)
2015. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 *Nekomimi* ***** válasza:
22%

Igen. Kövérnek számítsz.

Te hájas disznó... -.-"

2015. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, teljesen jó a súlyod, nagyon messze állsz a kövérségtől. És ha lenne is rajtad valaha is egy kis felesleg, az sem akkora tragédia. Ha nem szereted magad, akkor csontsoványan se fogod magad szeretni. Hidd el, én túl vagyok egy anorexián, nem kívánom ezt senkinek. Ha bármi zavar, inkább kezdj el egészségesen élni, és nem lesz semmi gond. Ha gondolod segítek ebben, írj nyugodtan :)

19l

2015. jún. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vékonynak számítasz vagy átlagosnak, kövérnek semmiképp. De persze még lehetsz kövér ha nem sportolsz és nem eszel rendesen.
2015. jún. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Figyelj ide! 12 éves vagyok, lány, 155 centi és 97-100 kiló!!!!!! Irj privit kapsz kepet
2015. jún. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most miért kellett lepontozni? :( Pedig tényleg így van, kedves kérdező! :) (#4-es vagyok.)

Persze vannak betegségek, amik mellé súlyproblémák társulhatnak, de ha igyekszel egészséges maradni, nagyban csökkentheted ezeknek a kockázatát. Egyáltalán nem elítélendő, ha valaki már ennyi idősen is foglalkozik a testével, sőt nagyon helyesen teszi! Ezzel nem rosszra buzdítalak (anorexia nervosa, bulimia, exorexia), hanem épp ellenkezőleg. Ne a kilókat nézd, mert az izom nehezebb, mint a zsír, így tulajdonképp inkább a testzsírszázalék tudja a legjobban megmondani, hogy kövér vagy-e.

Szerintem kérj segítséget a suliban a tesi tanártól, ő valószínűleg elég jól tudja, hogy mire lenne szüksége a testednek. :)

2015. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Félek elmondani a tesitanárnak.....féek kinevet, mert ő olyn típus...soztálytársaknak pedig nem hiszek :/
2015. júl. 20. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!