Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért örülök annak, ha valakiv...

Miért örülök annak, ha valakivel rossz történik?

Figyelt kérdés
Na nem mindenkinél és ha nagyon rossz dolog történik. De például mikor megbuktam valamiből, jól esett az ha másik is megbukott. Illetve, akiket nagyképűnek gondolok meg akik bunkok voltak velem, azoknál örülök ha nem sikerül nekik valami. Én nem akarok ilyen lenni. Igazából a kérdés arra irányul, hogy vajon miért érzek igy? Hisz nekem nem lesz jobb alapvetően attól h másnak rossz. Mindenképpen szeretnék ezen dolgozni valahogy.
2015. jún. 13. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Legszebb öröm a káröröm, mert nincs benne irigység.
2015. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nagyon rosszul érzem magam olyankor mikor örülök annak h valakinek valami nem sikerült...
2015. jún. 13. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos már én is észrevettem magamon, de kb mindenki máson is. Pl. haveron tökre látszik, hogy mennyire felvillanyozza, hogy ha 100ból 80-an megbuknak, akkor is ha ő átmegy. Pedig amúgy jó ember. Egy ismerősöm szinte mindenből meg szokott bukni, most kivételesen buktam egy tágyat, látszott rajta, hogy tök boldog, persze nem mondta ki meg bíztatott, nem tudom miért vagyunk ilyenek.
2015. jún. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ember a sáját hibáját kisebbnek látja,ha többen is elkövetik.

Kevésbé szégyen 10 emberrel a szégyenpadon ülni,mint 80-nal.

2015. jún. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia, tudom hogy régi a kérdés, változott valami?
2021. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!