Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt mire lehez vélni? Csinál...

Ezt mire lehez vélni? Csinál ilyet normális ember?

Figyelt kérdés
Nemrég egy romkocsmában kicsit sokat ittam és kiakadtam. Sírtam.....Egy pasas akit látásból ismerek (társaság miatt) megvígasztalt. Órákig dumáltunk. Hajnalig konkrétan. Nagyon rámkattant azóta, fb-n is dumálunk stb. Olyanokat írt ami konkrétan arra utalt hogy belémzúgott. Igazából ő is nagyon befészkelte magát a tudatomba. Azt álította hogy nem verne át. Már tervezgette a közös jövőnket. Elvileg sírt mert összezavarodott, hiányzok neki, mindig rám gondol. Aha, ez mind szép és jó csak hogy most pár perce tette ki hogy egy fiatal csajszival kapcsolatban van. Röhej. Mit lehet erre reagálni? Én konkrétan sokk alatt vagyok.
2015. jún. 17. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor örülj neki, hogy megúsztad. Konkrétan egy könnyű partit akart volna tőled. A fiatal csajszi meg előbb odaadta magát neki.
2015. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Hülyére akart venni,ne sajnáld.

Gerincre akart vágni,ennyi.

Semmiképpen ne mutasd ki neki az érzelmeid,ha beszéltek vagy taliztok vmikor.

Röhögd körbe a gyökért.

2015. jún. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De számomra felfoghatatlan hogy valaki képes így hazudni. Nincs lelkiismerete az ilyennek?
2015. jún. 17. 23:51
 4/11 anonim ***** válasza:
Ejtsd a pasit.
2015. jún. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lelkiismeret? Vannak ilyen emberek sajnos,akik a punciért képesek hazudozni,manipulálni a másikat.

Sajnos ez van,próbálj túllépni ezen,mást nem tudsz tenni.

2015. jún. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"De számomra felfoghatatlan hogy valaki képes így hazudni. Nincs lelkiismerete az ilyennek?"


Vannak, akik képesek az egész emberiségnek hazudni.

Próbáld meg túltenni magad rajta, és keress olyat, akinek kevesebb hibája van, pl. ritkábban hazudik. :)

2015. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon durva felfogni nekem is ezt.

Ez egy másik faj.

2015. jún. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ilyenekkel az a legnagyobb baj, ha csak szexre kell neki valaki, akkor talál rá úgyis alanyt, hogy a másiknak is elég az egy éjszaka.

Ezért nem értem, miért hiteget másokat, fektet ebbe ennyi energiát, és bánt meg vele, ha enélkül is szexhez jutna.

Szerintem fogd fel úgy, hogy szerencséd volt, hogy kibújt a szög a zsákból

2015. jún. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Beszéltünk azóta és elvileg kamu az egész, mivel féltékennyé akart tenni valakit a csaj. Nem tudom hogy elhigyjem-e.
2015. jún. 18. 11:52
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Én sokszor voltam ezen a ponton úgy, hogy egy jel nem jel, és menjünk tovább. De mindig ismétlődött a jelenség. Szóval azóta úgy vagyok evvel: egy jel is jel!
2015. jún. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!