Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek soha nem nőnek fel?

Egyesek soha nem nőnek fel?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm aki most 25 éves és valami katasztrófa.Soha nem volt munkája,nem volt még egy hónapnál hosszabb kapcsolata(rendszeres egy éjszakás kalandok),nem lehet rá számítani semmiben.Albérletben lakik,pénze az valahogy mindig van,bár belegondolva nem is akarom tudni,hogy honnan.Volt,hogy megbeszéltünk egy találkozót és két nap múlva hívott fel,hogy bocs de közbejött valami.A telefont csak akkor veszi fel amikor kedve van,ritka mikor visszahívja az embert.Értem én,hogy az életet ki kell élvezni,de 25 évesen már megkomolyodhatna az ember szerintem.Esélyes,hogy megváltozik?
2015. jún. 17. 23:45
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

lehet megkomolyodik idővel,bár fene tudja.

Az ilyeneknek egy nagyobb esemény kell,egy nő,aki "megfogja",egy gyerek,ilyesmi.

Azt mondod ismerős,tehát nem barát.

Xard le az embert,ha ennyire zavar.

2015. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem, te vagy az anyja, vagy ennyire odáig vagy érte, hogy még mindig ragaszkodsz hozzá?

Ha lány vagy, akkor 'kislány' ilyen pasikra kár alapozni. Link alak.. Sőt még nem is tisztel

Ha haver, akkor annyit ajánlok, hogy kerüld az ilyeneket.. Az igazi haveroknál,nincs olyan, hogy 2 nap múlva szólok.. ha szükséged lesz rá akkor ott fog hagyni a sz*rba


Idővel fel fog nőni, vagy így vagy úgy. Azonban lehet túl késő lesz. Nem igazán törődök ilyen emberekkel.

2015. jún. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
Lehet hogy nem fog soha, de ha neked ez a viselkedès nem szimpatikus akkor miről beszèlünk .
2015. jún. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Crisopher ***** válasza:
Jó kérdés, hogy komoly lesz-e, de szerintem ez ne zavarjon téged.
2015. jún. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1.Nem érett még a személyisége.

2.Nem tud,vagy nem akar felelősséget vállalni.Ennek vannak lelki,családi okai.Na,meg bőven szocializációs hiba is.Magyarul nem csak és kizárólag az ő hibája,hogy olyan,amilyen.Nem is biztos,hogy az egész hiba.Ne haragudj rá,mert nem okkal és pláne nem joggal haragszol rá!Egy ember olyan,amilyen akar lenni,amíg nem bánt másokat fizikálisan,és amíg szóban sem bántalmaz senkit.

3.És ha nem akar találkozni?Mondj le róla!

4.Bőven közbejöhet 2 nap alatt is bármi,akár egy sürgősségi eset(kórházba kerül rokon,meghal valaki,hirtelen fontosabb dolga akad..stb),és a két nappal előtte még PONT JÓ szólni.


Változni változhat,és változtatni is változtathat,de egy az emberi faj igazi előnye:hogy szabad akarata van.Ennek alapján hagynod kell élni,egész egyszerűen ennyi a titka a dolognak.


Akit nem érdekelsz a jelen pillanatban,azt vagy sosem fogod érdekelni,vagy pedig túl késő lesz számára,amikor már érdekelni fogod.Ezért jobb,ha nem futsz senki után.

2015. jún. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék miért lettem így lepontozva?

Egy link alak 25 évesen,lehet az is marad,de lehet nem.

Tapasztalatból beszéltem,2 ilyen embert is ismerek. Az egyik beleszeretett egy nőbe,ma házasok és 2 gyerekük van.

Nem lett teljesen más ember,de sokat változott.A másik elmúlt 30 mire vmi ember formája lett.

A Kérdezőt ez az ember le se xarja,ez nem kérdés. El kell felejteni,ennyi.

Ha 35-40 évesen lenne ilyen,hát akkor annyi.

25 éves kor után még fejlődhet a személyisége.

1-es voltam.

2015. jún. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért foglalkozol ilyen emberrel ha neked ez zavaró vagy nem tetszik.

Szerinted mindenkinek a sablon unalmas felnőtt életet kéne élni? Bizony nem mindenki vágyik arra, pl én sem. Pedig 31 éves leszek lassan, mégsincs se komoly kapcsolatom, se gyerekem, saját lakást sem szeretnék, se komoly munkát, elvagyok, napról napra élek mert így szeretek élni. Akinek nem jön be az ne barátkozzon velem és kész. Nem érdekel különösebben. Nem akarok komoly ember lenni, aki éli a sablon unalmas életét, aminek a fele munka, a másik fele meg gyereknevelés meg házimunka. Létezik ennél jobb élet is. Nekem az jön be.

2015. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az exem ilyen volt, egy álom világban élt. Nem hinném, hogy 30-35 éves korára változott volna valami, normális nője sincs, csak kis 20 év alatti naív barátnői.
2015. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!