Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha 17 évesen nem szeretem a...

Ha 17 évesen nem szeretem a gyerekeket, később még lehet, hogy szeretni fogom őket?

Figyelt kérdés
Magukat a gyerekeket mondjuk aranyosnak tartom, de attól a gondolattól, hogy én az anyja legyek valakinek, a hideg is kiráz valamiért...Nem tudnám elképzelni magamról, hogy éjszakánként felkeljek vagy hatszor megetetni valakit, meg hogy állandóan ott kelljen ülnöm kb mellette, nehogy történjen vele valami. Ráadásul nem is jövök ki annyira jól a gyerekekkel, én nem tudok velük úgy beszélgetni, mint mások. Szóval nem hiszem, hogy valaha is anya akarnék lenni, de félek, hogy ezzel csalódást okoznék a szüleimnek, vagy hogy később, olyan 40-50 éves korom körül megbánnám..Vagy hogy a barátom emiatt elhagyna, mert vele egyszer beszélgettünk erről és azt mondta, ő majd később akarna gyereket...Később még megváltozhat ez? Vagy törődjek bele, hogy emiatt fog a barátom szakítani velem meg a családom is kiutálni?
2015. jún. 18. 11:34
1 2
 1/13 tabaki ***** válasza:
Érdekes, pedig hasonló a hasonlónak örül...
2015. jún. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Jól kezdted a kérdést. 17 éves vagy. Ebben a válasz!
2015. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

18 éves fiú vagyok, én szeretem a gyerekeket :)

De én se tudok úgy elbeszélgetni velük, mint pl. egy haverommal :D szerintem egy teljesen természetes, hogy nem tudsz mit mondani a kis "zagyvaságaira" :)

Én se tudom elképzelni, hogy felkeljek éjszaka hozzá, és hogy a nap 24 órájában vigyázzak rá (ez ugyanúgy egy apuka feladata is, nem csak az anyukáé!), dehát ez majd kialakul szerintem.

Ne félj annyira tőlük, légy velük közvetlen. Szinte bármit mondhatsz, egy kisgyerek (főleg egy kisfiú szerintem) sose sértődik meg :D Próbáld tanítgatni kicsit az életre :)

2015. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még nekem sem volt olyan szimpatikus az ötlet, de 20 felett ez szépen lassan évek alatt megváltozott.
2015. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez még változni fog valószínűleg, én sem szerettem a gyerekeket soha, 30 vagyok már és még mindig nem akarok, habár néha már gondolok rá, hogy mi lenne ha mégis lenne... de semmiképp nem most, majd talán 30-as éveim végén. És én tuti nem olyan szülő lennék aki gügyög a babának meg hasonlók, a hideg kiráz ettől.

És nem tudom ennek mi köze a szülőkhöz, ez a te döntésed, emiatt senki nem fog kiutálni. És mivel 17 éves vagy kétlem hogy a mostani barátoddal fogod leélni az életed. Ahhoz túl fiatalok vagytok.

2015. jún. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudni. 28 vagyok, és nem akarok gyereket.


Nem utálom őket, de nem az én világom.

2015. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

Mivel magad is gyerek vagy meg, minek akarnal most gyereket?


Persze hogy nem tudod elkepzelni.


De ez valtozni fog.

2015. jún. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Változhat is akár, hiszen még nagyon fiatal vagy.

Viszont itt vagyok én példának okáért, én 17 évesen is úgy éreztem, hogy soha nem akarok gyereket és most, 36 évesen még jobban úgy érzem, hogy soha a büdös életben nem kellene egy sem.

2015. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Gyerekkorom óta nem szeretem a gyerekeket és azóta sem akarok sajátot.
2015. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 piriiiii ***** válasza:
100%

Simán változhat. :)

Sőt, talán normális is, ha nem akarsz most gyermeket.

Még érned és fejlődnöd kell hozzá.

Ne törődj bele semmibe, ugyanis a beletörődés a legrosszabb tett. Csak élj úgy, ahogy éppen élsz és érzel, aztán majd vagy változik, vagy nem. Nem lesz semmi baj, ha nem szülsz gyereket, van rajtad kívül még sok ember, nő, aki fog, nem fog kihalni az emberi faj. Ha meg megszereted őket, részesülhetsz a nőiség egyik legszebb élményében. :)

2015. jún. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!