Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vásárlásmániás lennék?

Vásárlásmániás lennék?

Figyelt kérdés

Van 15 rövidujjú felsőm, 3 hosszúnadrágom, 3 3/4-es és 2 rövidnadrágom, 1 nyáriruhám, valamint 6 pár cipőm nyárra.

Korábban sose voltak rendes ruháim anyagi gondok miatt, ez az első nyaram, hogy dolgozom. A következő fizetésemmel együtt már 200 ezrem lesz félretéve.

Ahelyett, hogy spórolnék, azon gondolkodom, hogy szeretnék még minimum egy nadrágot és egy pár tornacipőt júliusban.

Ez már vásárlásmánia?


2015. jún. 22. 15:49
 1/7 Viven kérdései ***** válasza:
Nem de nem kellene költekezni
2015. jún. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem sok ruha, úgyhogy azt mondanám, hogy nem vagy vásárlásmániás.
2015. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még nem. :D Még...
2015. jún. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy felsorolsz ezeregy cuccot. Tényleg komolyan gondoltad ezt a kérdést?
2015. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

Szerintem még nem.

Január óta és is hetente veszek új cuccokat,hasonlóan előtte hosszú ideig semmit.

Ha hordod is ezeket és nem csak megveszed,akkor nincs baj.

2015. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ez közel sincs a vásárlásmániához :D Egyáltalán nincs sok cuccod ,pont mint egy átlagemberé.Amit kicsit sokallok az talán a hat pár cipő (ha csak nyáriak) bár nekem is van 8 pár nyári cipőm de csak azért mert van ami tavalyi :)

Ettől függetlenül nem hinném hogy tovább kéne költekezned mert gondolj bele:kiraknak a munkahelyedről és ottmaradsz 200 ezerrel.ez 2 hónapnál tovább nem nagyon tartana..

2015. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem :)
2015. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!