Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az elítélendő egy emberben,...

Az elítélendő egy emberben, ha azért hazudik másoknak, hogy azoknak feldobja a napját?

Figyelt kérdés
Gondolom nem sok embernek tetszik ha hazudnak neki, de mi van akkor ha azért talál ki kamu történeteket, hogy a bús mindennapjaiban nevethessen 1-2-t a barátja?

#hazugság #kecske #lol leesett a részeg a buszról
2015. jún. 23. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha a hazugságával nem árt senkinek, akkor nem gond.
2015. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Ha ez később nem fog visszaütni, nem sért vele senkit, nem sodrod magad ezért bajba, nem fogsz a kis kamu történeteidben élni akkor nincs semmi baj.

A szülők is ezt teszik néha, hogy a gyereket felvidítsák néha. :)

2015. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gyémántlány ***** válasza:

Hát, nem tudom.

Én nem igazán szeretek hazudni, és nem is nagyon szoktam (persze fiatalabb koromban füllentettem egy-kétszer anyuméknak, de ez gondolom más téma) de egy ideig elnézem, ha mások igen.

Szerintem a hazudozás addig van "rendben" ameddig nem baráti körből, vagy családból valóról szól, (tehát senki nem sértődne meg, ha visszahallaná a sztorit) nem fajul el a dolog függőséggé, és nem okoz bűntudatot.

Ha már valaki elgondolkozik azon, hogy hazudozik, és ezzel gond van, akkor tényleg ideje abbahagyni. Mert fájdalmat okozni magadnak ilyen módon akkor sem éri meg, ha esetleg felvidíthatnál pár embert egy-két percre.

2015. jún. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, ezért legalább nem kell felkelnem rohadt korán, addig is van időm KAMUZNIIIII VÁHÓÓÓÓÓÓÓÓ

amúgy, nem direktbe szoktam kitalálni állandóan, csak ha pl látom hogy valaki már haldoklik az unalomtól stb, és pont beszélgetünk ahor lehet témázni, gyors megpróbálok valamit kitalálni,HÁTHA nem hal meg nyomorult a letargiába

ez amúgy akkor a legjobb a tanár kihív felolvasni a fogalmazást :D

2015. jún. 23. 22:01
 5/7 A kérdező kommentje:
ennek a gyakorlása akkor jön a legjobban, HA * na így már jobb az előző mondat
2015. jún. 23. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez nálam nem válna be,de sok hülyénél biztos,hogy beválik.
2015. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amíg nem Gyuluska szint van, meg ha tényleg nem gyakran csinálod, esetleg tényleg a sztori meredek voltából egyenesen következik, hogy csak adomázgatsz, netán a szituációk, amikor ehhez nyúlsz, következetesen ugyanazok (pl. kizárólag komoly asztaltársaságban, ahogy a valódi, nagy mesélők), addig nincs ezzel semmi baj, sőt. Ja, és az is meglehetősen élvezetes, ha csak a csattanó triggereli be az emberek hoax-receptorát.
2015. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!