Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legbelül azt érzem, hogy...

Legbelül azt érzem, hogy legszívesebben rózsaszín cuccokban lennék és érezném magam a legjobban és minden mozdulatommal azt kifejezni (nem másoknak, hanem magamnak), hogy nőies vagyok. Mi történik velem? (18/F)

Figyelt kérdés
Eddig is és még most is a nőkhöz vonzódok, egyáltalán nincs szó arról, hogy a fiúkhoz vonzódnék, viszont tökre fura az, ami történik velem.. Ezidáig teljesen normális, fiús ruhákban jártam és úgy is viselkedtem, de mostanában kezdem azt érezni, hogy mintha (ez hülyeségnek fog hangzani) "melegednék befele".. Segítsetek kérlek!

2015. jún. 25. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak tinikori átmeneti hormonzavar, de az is lehet, hogy transzszexuális vagy, ami nem egyenlő azzal, hogy meleg lennél. Attól, hogy elnőiesedsz még vonzódhatsz a nőkhöz.


Az Embarassing bodies-ban volt egy rész, ami transzexuálisokról szólt.

Ha tudsz valamennyire angolul és érdekel, akkor ezt nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=LUBkgAoB8Bk

2015. jún. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! ^-^
2015. jún. 25. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én a helyedben kiélném ezt a vágyam,mert ha valamit elnyomsz,az csak rosszat tesz. Nyilván ha nem szeretnéd hogy a környezeted megtudja,akkor utazz el messzire nyaralás ürügyén és ott nyugodtan öltözz úgy ahogy csak szeretnél! Esetleg ha van pénzed,valami nyugati városba kimehetnél egy kis időre,ott jobban tolerálják az ilyesmit. Szerintem ha kipróbálod úgyis unalmassá válik egy idő után,és már nem is akarod tovább csinálni,ergó nyugodt szívvel mehetsz haza.
2015. jún. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Globális felmelegedés :D
2015. jún. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztosan igazad van, és valószínűleg segítene is rajtam egy elutazás, egy hosszabb idejű távollét a megszokott (bár erről a dolgomról semmit sem tudó) környezetemtől. :/
2015. jún. 25. 18:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudom ez most hülye példa, de nézek egy sorozatot és ott srác hetero, most lett szerelmes egy lányba, és tényleg szereti ( mert mutatják az érzéseit) viszont amikor egyedül van mindig beoltozik nonek, szerintem erre is van valami elnevezes. Nézz utána. Ebben a sorozatban igazi problémákat mutatnak be, szóval
2015. jún. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a 19. századi Angliában pl. a rózsaszín volt a fiúk színe, és a kék a lányoké, aztán az 1920-as években fordult ez meg.

Szóval: mindaz, hogy mi a nőies meg férfias öltözködés, csak a jelenkori társadalom szokása, de nem örökérvényű szabály!!!

És nőként mondom, hogy szerintem nekünk, nőknek bizonyos szinten sokkal nagyobb a szabadságunk, mert ha olyan kedvem van, felvehetek zsebes gatyát, kapucnis pulcsit, és a kutya se néz rám furán, de ha olyan hangulatom van, akkor cukin öltözök, és erre se néznek furán.


Szerintem is éld ki nyugodtan, vannak rózsaszín férfiruhák ma már, pólók, ingek, nem tudom, mi. Otthon a négy fal között meg aztán tényleg úgy öltözöl, ahogy csak akarsz, illetve hát a utcára is, nemzavarnak a fura tekintetek :P

Az öltözködésnek nem feltétlenül van köze a nemi vonzódásokhoz.


És az is egy hülye berögzött tévhit, hogy minden fekete-fehér... Nem, senki sem 100%-ig nőies vagy 100%-ig férfias. Egy skálán mozgunk, és még ez sem állandó. Ahogy írtam, vannak napok, amikor fiúsabban van kedvem öltözni, van, mikor nőiesebben. Mindenki lehet így ezzel.

A férfiak is tudnak ebben-abban nőiesek lenni, és szerintem gáz is, hogy elnyomják ezeket, mint szégyellnivaló dolgot, hogy pl. fiúknak nem szabad sírni... Aztán meg jó idegbetegek lesznek a sok elfojtástól... Az én 31 éves nagy maci párom nagyon határozott és férfias tud lenni sok mindenben, de nagyon örülök annak, hogy el tud érzékenyülni, ha olyan van, és tud sírni is. Nem kell ezt szégyellni.

Amíg nem ártasz vele senkinek, csináld azt, amihez vágyad van! Ettől leszel csak boldog! ;)

2015. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ftf1983 ***** válasza:
Vagy egy egyszerű vágy, amivel nincs baj sokaknak vannak extrémebb vágyai szexuális orientációtól függetlenül. Vagy transzszexuális vagy, bár az egy összetettebb dolog.
2015. jún. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2015. jún. 26. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Mizu aztan buznyák lettél-e?
2022. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!