Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mondanátok tulajdonságokat,...

Mondanátok tulajdonságokat, amik általában a 15-25 év közötti lányokra igazak?

Figyelt kérdés
Most ilyen alapvető női tulajdonságokat, hogy osztott figyelem és társai ne írjatok. Olyanokra vagyok kíváncsi, hogy pl. xy zenét hallgat, xy-ról ez a véleménye, tud palacsintát sütni, szeret táncolni, stb. A lényeg, hogy minél több 15-20 év közötti csajra igazak legyenek.
2015. júl. 1. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A statisztikák alapján szeretik a Jurassic Parkot és a Galaxis őrzőit. Vagy a raptorokat és mosómedvéket? Valószínűleg csak Chris Pratt-et:D
2015. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiii ***** válasza:

Na figyelj.

Én pont beleesem ebbe a kategóriába, 18 éves vagyok.

Imádom a Doors nevű együttest, amit talán még ismernek az emberek, de mondhatok kevésbé ismerteket is, King Crimson, Ted Nugent, stb. Ha leírom, hogy én, mint 18 éves lány ilyeneket hallgatok, akkor az szerinted mennyire lesz igaz?

Tehát ez így hülyeség. Millió előadó létezik, nehéz lenne általánosítani...

De azért egy-két alapvető dolgot megmondhatok: az ilyenkorú csajok szeretik a férfiakat, a náluk 10-20 évvel idősebbeket, szeretik az állatokat, palacsintát talán tudnak sütni, de amúgy nem éppen egy konyhatündérek, táncolni, bulizni biztos szeretnek. Általában véve talán szeretik a gyerekeket is.

És kb. ennyi... ezeken túl nem nagyon lehet mit írni, de mint láthattad, ezeket is "talán"-nal.

Nehezet kérsz...:D

2015. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elvégzett 8 osztályt
2015. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piriiiii ***** válasza:
Úgy értem, mennyire lesz igaz az én ízlésem más lányokéhoz, vagy a szomszéd csaj ízlése... szóval, érted.
2015. júl. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!