Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezek alapján szerintetek lesz...

Ezek alapján szerintetek lesz olyan fiú aki elfogad majd? 18/L

Figyelt kérdés
A legnagyobb bajom,hogy hormonproblémám van ezért szőrös a hasam. Szedek gyógyszert,de nem tudok vele mit csinálni,csak gyantáztatni. A barátaim s tudnak erről,csak annyit,hogy nem megyek sranda. Nagyon szégyenlem ezt,ezért nem is merek közeledni a fiúkhoz. Alapból is elég zárkózott vagyok,de valakivel az első perctől megtalálom a közös hangot. Kinézetre magas vagyok és vékony,szeretek jól kinézn,de nem 5kg sminkkel. Szerintetek lesz valaha is egy olyan pasi,aki megkedvel és elfogad ahogy vagyok?

2015. júl. 1. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy ekkora problémát én még el tudnék fogadni. Egyébként meg szerintem simán el lehet azt tüntetni nyomtalanul, vagy minimális nyommal.
2015. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerinted ez nem undorító? Mert én ránézni sem szeretek.
2015. júl. 1. 23:52
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom hogy tetszene, de ha amúgy minden rendben van veled akkor oké. De mire nem szeretsz ránézni? Kiszeded, aztán semmi nem marad nem?
2015. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! 18F vagyok és azt mondom, hogy ha gyantáztatod, nem fog senkit sem zavarni. Az a legbiztosabb! Aki szeret, az úgyis elfogad. Ennyi! ;)
2015. júl. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia:) Nem is hinnéd mennyi lánynak van hasonló problémája.Én is gyantázom a hasamat,2és fél éve van barátom.Tud róla és maximálisan elfogad.Hidd el te is találni fogsz egy ilyen fiút akivel kialakul köztetek egy olyan komoly kapcsolat ahol nem a külsőségek az elsődlegesek:) Bár hozzatenném hogy elöszor én is nagyon szégyelltem,idő kellett hozzá amig ez kialakult.

És ne aggodj,én sem járok strandra. :D

19/L

2015. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ethoc válasza:

Ha kedves, baratsagos es oszinte lany vagy akivel lennenek kozos temaink, akkor en nagyon szivesen lennek veled ezzel egyutt is.

24F

2015. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Létezik végleges szőrtelenítés is. Ha nem nagy területről van szó, szerintem simán megoldható.


De kozmetikustól pontosabb információhoz juthatsz.

2015. júl. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Miért nem jársz strandra, te butus? Megértem, hogy nem akarod mutogatni a hasad, de egy ilyenben: [link]


Vagy bármilyen, hozzád illő egyrészesben, vagy tankiniben nyugodtan mehetnél. Ne gubbassz otthon, pár szőrszál nem a világvége.

2015. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon zavar a dolog, és sötét színű a szőr, pár hónap alatt végleges szőrtelenítéssel teljesen eltüntetik.
2015. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is 18 vagyok, de nekem már rég nem külső számít.

Különben is én inkább azért nem fogadnálak el, mert gyantázod magad.

Az csak külsőDNEK EGY RÉSZE.

Válaszolva, biztosan, ez ne gátoljon.

Ha szerelmet keresel majd, nem fog számítani.

2015. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!