Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti kinek engeditek meg, hogy...

Ti kinek engeditek meg, hogy beleigyon/beleegyen az italotokba, kajátokba? ÉS ki után ennétek meg, amit meghagyott? Nemet is írjatok.

Figyelt kérdés
2015. júl. 2. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Senki után sem eszem, és senkinek nem engedem, hogy beleegyen a kajámba vagy beleigyon az italomba,még a családomnak sem. Miért kérdezed?
2015. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek nagy nehezen megengtem általában.
2015. júl. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
96%
A vőlegényemnek.Nem undorítóbb mint csókolózni.
2015. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
ha pl. buli előtt egy üveg piát közösen megiszunk, akkor nem műanyagpoharakkal a kezünkben vágunk át az egész városon, meg senkit se láttam még úgy piálni parkban, hogy poharaznak, hanem az üveget adjuk körbe... szal haverjaim után iszok, meg család, barátnő, idegen után nem... bár elmész kajáldába, ki tudja, ki ivott vagy evett előtted abból, amiből te és hogy mosogatták el...
2015. júl. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Sok mindenki beleihat az italomba és vehet egy kis kóstolót a kajámból, szüleim, párom, barátaim, sőt akár munkatársak, ismerősök is. Mivel nem lepukkantak, gusztustalanok, ápolatlanok, ezért nem taszít ez engem egyáltalán. És én is beleinnék, ennék az övükébe.

Viszont nem enném meg senki után, amit meghagyott, ilyen helyzet még nem volt, nem vagyok én maradék eltakarító konyhamalac.

2015. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak a páromnak. Mióta egyszer kaptam egy akkora herpeszt, mint egy ház, mert engedtem másnak beleinni az italomba.
2015. júl. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Azért kérdezem, mert én csak azokka vagyok hajlandó közösködni, akiket a legjobban szeretek, és kíváncsi vagyok, másnál is így van-e, vagy általában lazábban fogják ezt fel az emberek.
2015. júl. 2. 10:06
 8/15 A kérdező kommentje:
Ötödiknek: A maradékot úgy értettem, hogy például ma reggel meghagytam a pozsonyi kiflim csücskét, és a barátom megette. Szóval nem általános maradékeltakarításra gondoltam :)
2015. júl. 2. 10:10
 9/15 anonim ***** válasza:

6: A herpesz nem igazán így működik.

Ha valakiben benne van, annak bárki után kijön, mindegy, hogy tiszta, szereti-e vagy sem. Nekem is van herpeszes ismerősöm, neki csak a legszűkebb család, szülők, tesók, után nem jön ki. Egyébként senki után sem ihat, akárki is az.

2015. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8: Így már értem. Számomra ezzel sincs semmi gond :)
2015. júl. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!