Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti megmernétek csinálni ezt a...

Ti megmernétek csinálni ezt a partneretekkel?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót amiben a barátnő összebeszélt egy férfival,hogy próbára tegye a barátját.Sétáltak és megállt mellettük egy merci és kiszáll belőle egy üzletember aki oda megy hozzájuk.A fiúnak először pénzt kínál fel,hogy elvihesse a barátnőjét egy éjszakára.A fiú nem megy bele és pár perc alkudozás után már a mercit ajánlja oda neki amit elfogad.Egy autóért cserébe egy vadidegennek ajánlja fel a barátnőjét egy éjszakára(A csaj közben végig tiltakozik).Majd mikor beszáll az új mercijébe közlik vele,hogy próbára lett téve és jól pofára esik.Ti megmernétek csinálni a azzal akivel épp jártok,vagy félnétek az esetleges csalódástól?
2015. júl. 2. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem lehetsz több 15 évesnél.
2015. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
baromsagokban nem veszek reszt.
2015. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De... ebben ott a nagy logikai bukfenc, hogy hiába a barátnője, nem a tulajdona, így nem adhatja el. Ha a lány tiltakozik, ez emberrablás.
2015. júl. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a történet valami Orávec Koelhó , szivárványos idézetes kép mellett volt?
2015. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Így ebben a formában nem, mert ez átlátszó hülyeség. Ha a csaj nem akar menni akkor nem megy, ha becibálják a kocsiba megerőszakolni ,az meg súlyos bűncselekmény.Ha a fiú ezt nem veszi észre akkor szimplán buta.


De egyéb okosabb hűségteszt is van. Volt ilyen rádióműsor is,telefonon hívták randira a kiszemeltet,aki kapcsolatban élt, na az viszont ötletes, azt kipróbálnám. Vagy személyesen ,egy buliban felbérelt barát megkörnyékezi, és ha sikerül neki akkor bukó van. De ez a megveszlek tevéért dolog hülyeség.

2015. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem egészen úgy van ahogy leírtam,de lényegében ez a sztori.

Itt a videó róla: [link]

2015. júl. 2. 15:11
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindent elhinni ami a fa_szbookon van.


A pasi nem adhatja el a nőjét, ha csak nem valami arab országban élnek.

2015. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Párom azt mondja, nem adna el több száz milliárdért sem.
2015. júl. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt értelmes férfi nem csinál ilyet. Másrészt szerintem rohadt nagy bunkóság tesztelgetni a másikat, én megérteném, ha a férfi ezután kiakad. Harmadrészt honnan szedsz olyan kocsit?
2015. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%
Én férfi létemre ilyet soha nem tennék, hogy elcserélem egy mercire. Annyi kiló aranyat adjanak, ahány kiló a nő.
2015. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!