Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, lány-fiú barátságról...

Lányok, lány-fiú barátságról mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Lehet szerintetek mély, szoros baráti kapcsolat fiú és lány közt? Sokan mondják, hogy nem, de én nem így gondolom.


Csak lánnyal tudok elképzelni barátságod, nem tudom miért, talán mert én is elég lányos fiú vagyok és érzelmes.


Mit gondoltok erről? Van fiú barátotok akivel nagyon szoros a kapcsolatotok? Vágytok ilyenre vagy inkább lányokkal barátkoztok szívesebben? 18/f


2015. júl. 4. 15:43
 1/3 anonim válasza:
Szia:) Nekem igazából több fiú barátom van, mint lány, nem tudom, hogy miért alakult ez így. Fiúkkal jobban szeretek barátkozni, mert őszintébbek és nem pletykálnak annyit mint a lányok. Sajnos párszor előfordult már velem olyan, hogy azt hittem, hogy egy fiúval csak barátok vagyunk, ő pedig máshogy értelmezte a dolgot. Szerintem a fiúk nehezebben fogadják el a lánnyal való barátságot, de lehet hogy ez csak az én környezetembe van így. Ettől függetlenül egy lány és egy fiú között szerintem lehet igazi barátság, nekem van olyan barátom akivel több mint 5 éve vagyunk nagyon jóba, és egyikünk se érez többet a másik iránt, mindent megtudunk beszélni egymással. 16/l
2015. júl. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is lehet. Nekem is van ilyen, illetve épp most összevesztünk, de ez még nem jelenti, hogy alapból ne lehetne ilyen barátság.
2015. júl. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az egyik fél többet érez általában. Így működik a férfi-nő
2015. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!