Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit reagálnátok, ha meglátnáto...

Mit reagálnátok, ha meglátnátok most egy télikabátos embert az utcán?

Figyelt kérdés
Mentek az utcán ebben a kánikulában és veletek szembe jön egy ember hosszú nadrágban, télikabátban, esetleg még sapka, sál, kesztyű is. Azt hinnétek, hogy bolond, vagy hogy esetleg fordítva érzékeli a hőmérsékletet? Arra gondoltam megcsinálom, hogy mit szólnak hozzá az emberek. :D Jó ötlet?
2015. júl. 4. 17:21
1 2
 1/15 opened paradise ***** válasza:
100%
"Te vagy a király,fuck the system!" :D
2015. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy bolond. Hőmérsékletet meg, lehet egyáltalán fordítva érzékelni? Sose hallottam még ilyen szindrómáról.
2015. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Adam_Hack ***** válasza:
100%
Kellően beteg troll vagy, én arra szavazok, csináld meg!! ;)
2015. júl. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy bolond vagy elveszített egy fogadást.
2015. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha a fővárosban csinálnád meg, akkor ki se tűnnél az ezernyi futóbolond közül. Egyébként meg lőnék egy képet és menne a netre. Mint múltkor, amikor láttam egy középkorú faszit, aki a fején egyensúlyozott egy dobozos sört.
2015. júl. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt van egy gyerek, aki egész évben túrazsákkal, trikóban és térdgatyában rohangál, még mínuszokban is.
2015. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer láttam ilyet. Kint kb 35 fok volt, meg lehet pusztulni, de egy néni télikabátban, sálban, sapkában sétálgatott lassan. Ez Budapesten volt még pár éve.

De szerintem ő beteg lehetett.

Ha fiatal csinálná ezt, akkor jobban furán néznék, kevésbé gondolnék betegségre, inkább poénra :)

2015. júl. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont tegnap láttam egy lányt hosszú sálban, februárban meg egy rövidnadrágos, papucsos futót (máig sem értem, hogyan lehet papucsban futni, hegynek felfelé). Fel sem veszem az ilyeneket, már nem tudok meglepődni semmin, rólad is legfeljebb annyit gondolnék, hogy megszűnt a vérkeringésed :)
2015. júl. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%
Ha fekete bőrű lenne, azt gondolnám, hogy fázik. Mert azért ő mégis csak sokkal melegebb éghajlatról jött.
2015. júl. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hete láttam egy ilyen nénit és fel volt öltözve kabátba, kutyát sétáltatott és a kutya is fel volt öltöztetve :D
2015. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!