Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mosolygok ha fiúkkal...

Miért mosolygok ha fiúkkal beszélek?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy amikor fiúval/fiúkkal beszélek akár elég 1 rövid mondat is picit elmosolyodom és picit zavarba jövök. Amikor tetszik nekem valaki vagy szerelmes vagyok akkor természetesen tudom az okát..de itt az a helyzet hogy bárkivel kell beszélnem akár csak pár szót..akkor is ez történik ezért furcsállom.

Illetve ahogy figyelem a környezetem nem csak én vagyok ezzel így. Másokon is észrevettem, hogy amikor az ellenkező nemmel kerülünk kontaktusba akkor ez történik..bár nem mindenkivel de nem én vagyok az egyetlen.

Mi lehet ennek az oka? Milyen pszichológiai magyarázata van ennek? Akár ti is írhattok de! nagyon szívesen fogadok linkeket és személyes tapasztalatot véleményt is, köszönöm előre!

ui:természetesen lány vagyok


2015. júl. 4. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Tüzelsz
2015. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nincs értelmes hozzászólásod nem muszáj hozzászólni..:)
2015. júl. 4. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
18 és tőlem sokkal idősebbeken is észrevettem, tehát nem korhoz kötött.
2015. júl. 4. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad. Mert zavarba jössz. Sok embernél ez a reakció, ha zavarban van, valakinél az, hogy remeg a keze, a hangja, érzi a szívdobogását. :)
2015. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tulsagosan zavarba josz.
2016. ápr. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!