Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyetemisták nagy része...

Az egyetemisták nagy része tényleg "lenézi/kibeszéli" azokat a diáktársaikat, akik már az első félévtől albérletben laknak vagy ősszel/ tavasszal mennek el külföldre nyaralni?

Figyelt kérdés
Miért, hogyha így van?

2015. júl. 6. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
4%

Miért, szerinted hol kelllene laknia egy egetemistának meg hová kellene mennie nyaralni? Ezen mi a kibeszélnivaló?


Remélem, TE NEM VAGY egyetemista, mert ennyire primitív valaki ne kapjon már diplomát!

2015. júl. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én azt hallottam, hogy az aki nem kollégiumba megy, azt kibeszélik és sznobnak bélyegzik.

Nem értem. Miért lennék primitív?

2015. júl. 6. 11:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk nem így volt. Iszonyú kevés kollégiumi hely volt, ahogy asszem egy egyetemen sem jut be mindenki, aki szeretne, és hát nekik is lakni kell valahol. Nem tudom, mi pont imádtuk az albis társainkat, náluk rengeteget lehetett bulizni/csövelni. Nyaralni nem nagyon járt senki, jobbára meggebedtünk a szorgalmi időszakban, mérnök szak, sok gyakorlati feladattal, nekünk nem a vizsgaidőszak volt a durva, hanem előtte a szorgalmi...


Szóval az egyetemisták "nagy része" szerintem rohadtul nem nézi le vagy beszéli ki az albérleteseket, maximum 1-2 sérült lelkű idióta, annyi meg mindenhova bekeveredik.

2015. júl. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
egyaltalan nem hallottam es tapasztaltam meg ilyet, pedig nem kollegiumban lakom.
2015. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
irigy g..cik
2015. júl. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Szeptembertől kezdem az egyetemet.

Bátyám mesélte, hogy aki albérletben lakott és egyetemista volt az sznob köcsög volt és nem is barátkoztak velük. Azt mondta, hogy ez egy ilyen jelenség és én is készüljek fel erre, hogy engem majd senki nem akar majd megismerni.

Ő Szolnokra járt én Budapestre fogok.


Ment a zöld kéz a két utolsónak.

2015. júl. 6. 12:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt semmi ilyen. A sík hülyéket kinevettük, de annyi
2015. júl. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyenről nem hallottam, pedig jártam egyetemre. Kolis és albérletes is voltam egyaránt. Az egyetemistáknak jobb dolguk is van, mint ilyen hülyeségekkel foglalkozni.
2015. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is albérletes voltam, soha nem tapasztaltam emiatt ellenszenvet.

Pont lekakáltuk, ki hol lakik.

Az viszont igaz, hogy a koleszosok egymással "közelibb" kapcsolatot ápoltak, mert a hét 5 napján gyakorlatilag 0-24-ben együtt voltak. Ők ha házibulit akartak csapni akár melegítőben arrébb mentek pár szobával, vagy pár emelettel, és ár ott is voltak. Albérleteseknek meg ki kellett találni kinél találkozzunk, utána haza is kellett kecmeregni (jaj de utáltam télen hajnalban végigkorzózni a Mars tértől a Római körútig a Nagykörúton :D ), stb.

Albérletesek viszont gyorsabban és jobban megismerték a várost, ahogy egymást látogatták :)


Az egyetemi klubokban meg úgyis ott volt mindenki.


Szóval ez nettó hülyeség. Sok minden alapján ítélkeznek egymásról az egyetemisták, de a lakóhely nincs köztük.

2015. júl. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én bejárós vagyok, és otthon lakom egy elég nagy kertes házban. És soha nem tapasztaltam ilyesmit.
2015. júl. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!