Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes embereknek miért alap...

Egyes embereknek miért alap dolog a párkapcsolat az életében? 19F

Figyelt kérdés

Nagymamáim, több ismerősöm, haverok, osztálytársak stb. szokták mondani, hogy miért nincs már barátnőm?? Mert miért kellene, hogy legyen? Mintha kötelező lenne, úgy beszélnek róla. Most volt 2 hónapja egy, de bőven elég volt az egy hónap vele.. Volt olyan ismerősöm, aki havi szinten a buszon megkérdezte, hogy, na, van már asszony? Mondom nincs, erre ő: Hogy bírjátok ki nélküle.. Itt ledöbbentem azért. Miért ne lehetne kibírni? Amúgy is nagyon az igényeim szerintem magamhoz képest, szóval nem egyszerűen találok olyan lányt, akivel összejönnék.

Vagy mamám is ilyen, hogy miért nem fogsz már magadnak egy szép lányt? De értitek, mintha ez ilyen csettintésre menne.. :D


2015. júl. 6. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%

Neked se volt még normális párkapcsolatod ha nem igényled. :D


19/F

2015. júl. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kipróbálnék egy normális kapcsolatot persze, és igazad van, nem volt még, igény lenne rá mellesleg. :)
2015. júl. 6. 13:17
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Majd ha belezúgsz őszintén valakibe, nem teszed fel ezeket a kérdéseket.:D


Addig nyugodtan bulizz, neked még tényleg nincs szükséged barátnőre. És ez nem gond, jelenleg így teljes az életed.

2015. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Adam_Hack ***** válasza:
91%
Azért mondják, mert más igényük nincsen, sok ilyen beszűkült átlagember létezik a földön, mindegy milyen párjuk van, csak legyen valaki, mert ha nem lenne valószínű föllógatnák magukat kínjukban... nevetségesek. Te csak ne törőd a hülye beszólásaikkal, válogasd meg kivel állsz majd szóba.
2015. júl. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Utolsó lefogadom hogy ronda vagy. :D
2015. júl. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Persze, mellesleg elengedem a fülem mellett az ilyet, csak most jutott eszembe, hogy én pont nem ilyen vagyok, gondoltam felteszek egy kérdést.

Őszintén, nekem nem igazán volt még sok örömöm párkapcsolatokból, ami ugye engem is minősít, mert én találom meg az olyan lányokat, ők meg engem, ezért sem vagyok kapcsolatfüggő.

2015. júl. 6. 13:40
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért lenne ronda? :)
2015. júl. 6. 13:42
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert azok szoktak ilyen megkeseredett válaszokat adni:D
2015. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én egyetértek vele, szerintem igaza van, mégsem vagyok csúnya, elhiheted. :D
2015. júl. 6. 14:40
 10/17 anonim ***** válasza:

Az élet nem csak a párkapcsolatról szól. Nyilván a beszűkült világnézetű idióták ezt nem bírják felfogni, csak azok, akik igazán nyitottak arra, hogy megismerjék a világot, felfedezzenek dolgokat, stb.

Ha csak a párkapcsolati drámákból állna össze a világ, akkor közel sem tartanánk ott, ahol.


Az meg a másik, hogy minden ember el tudja dönteni, hogy mit akar kezdeni az életével. Lekötni magát állandóan, vagy szabadon, önmagára összpontosítva élni.

2015. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!