Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartják sokan undorítóna...

Miért tartják sokan undorítónak, ha egy nő sört iszik?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Én is sörözni szoktam, üvegből iszok, volt nálam is, h valaki rámszolt, h undorító üvegből inni egy nőnél, azóta is üvegből iszom :)
2015. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tartom undorítónak, csak mondjuk úgy: nem tartom helyénvalónak. Vannak konty alá való italok, amikiet lehet kecsesen is fogyasztani, a sör nem tartozik közéjük. Attól pl büfögni kell...
2015. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 piriiiii ***** válasza:
87%

Nem tudom, de szerintem olyan sokan nem tartják annak.

Esetleg azért, amit itt is írt valaki, hogy büfögésre buzdítja a testet. :D

Mondjuk nekem voltak olyan csodálatos osztálytársnőim, akik órán itták a mindenféle energiaitalokat és büfögőversenyt rendeztek.

2015. júl. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

2: Akkor ennyi erővel semmilyen szénsavasat ne igyanak a nők pffff

Kérdező: ezt sose értettem, sokszor jönnek, hogy jaj a koktélokat kell, az édes pancsok bleeeh

2015. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 FüligJimmy88 ***** válasza:
100%
Mert begyöpösödöttek. Böfögni meg egészséges :D
2015. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
akkor ennyi erővel az is undorító, ha egy nő szénsavas ásványvizet iszik? hiszen attól is büfögni kell
2015. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha senkivel nem találkoztam, aki ezért megszólt volna egy nőt, de biztos el is küldeném, ha ekkora hülyeséget hallanék valakitől.
2015. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én hallottam már ezt. sokan férfiasnak találják, de szerintem semmi gáz nincs, ha egy nőnek is ízlik
2015. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, az én baráti társaságomban azt találjuk furcsának, ha valaki nem szereti a sört, nemtől függetlenül.
2015. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az az undorító, ha egy nő nem iszik sört (csak azért, mert egy-két idióta ezt undorítónak tartja... :D)


De komolyra fordítva a szót: nincs ráírva az üvegre, hogy ezt csak pasiknak lehet inni. Teljesen nyugodtan lehet szeretni és élvezni a sört nemtől függetlenül. Ha egy lánynak kedve van sört inni, igyon nyugodtan. Nehogy már ilyen prűd nyomorékok véleménye számítson!

2015. júl. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!