Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról az emberrő...

Mit gondoltok arról az emberről aki egész nap másokat szid? Más emberek kinézetével, magánéletével. Van elfoglalva. Hogy kell kezelni az ilyen rosszindulatú embert?

Figyelt kérdés

2015. júl. 11. 14:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Miért csinálja ezt?
2015. júl. 11. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En simán leoltanam hogy nézen magában hisz tele van hibával"es itt felsorolnam". Rossz indulatú stb.... Es. Semmi köze semm joga masok élethez.elsőnek a sajAt életét tegye. Rendbe
2015. júl. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnáld, elvégre magával van baja, azért foglalkozik megállás nélkül másokkal, mert a saját hibáival nem akar szembenézni. Ne foglalkozz vele, az az ő dolga.
2015. júl. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen, egyébként nagyon szép kolléganőm.

Egy évig dolgoztam vele, és amikor nem értettem vele egyet ezekben a nyomorgásokban, még én voltam a hülye. Szóval lehetőleg nem beszélgettem vele. Jobb ötletem nem volt.

2015. júl. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!