Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már valaki ilyen helyzetb...

Volt már valaki ilyen helyzetben baby sitter, szobalány, szolga, inas, kertész a gazdagoknál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Érdekelne, hogy valaki dolgozott vagy dolgozik a felsorolt beosztásokba valami gazdag háznál?

És ha igen kényszerítettek vagy próbálkoztak szexuális együttlétekre is? Tudom kényes a téma, de lenne egy ilyen állás ajánlat és érdekelne mennyire van veszély.



2015. júl. 14. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember mas. Ki tudja elore? Alap, hogy ha ugy erzed a fonok szexualis szolgaltatast is elvar, hogy otthagyod.
2015. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Vagy okos leszel feljatszod a beszelgetest es beremelest kersz
2015. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
Túl sok krimit nézel. "Gazdagéknak" van pénzük hivatásosra, nem szenvednek a szobalány kényszerítésével.
2015. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

En belettem ajanlva egy gazdag csaladhoz egy lany altal (ismertem de nem voltunk baratnok) es allitasa szerint ot a ferfi sokat zaklatta, smsek, hivogatasok, stb. szoban a csavo mondta neki sokx mit szeretne de sose fajult tettlegessegre

hogy ebbol mi az igaz azt nem tudom.

dolgoztam a ferfinek (elvalt ferfi 4 gyerekkel es egy bazi sexis baratnovel) tobb mint egy evig es nem olyannak ismertem meg aki egy fruskat zargatott volna ilyesmi miatt mert 1. a baratnoje eszbonto volt, 2. a volt felesege se volt semmi 3. annyira tele volt hogy luxusqrvakat is hivhatott volna, miert pont egy ilyen kiscsajra gerjedt volna, mint az a lany


Bocs ha nem tudtam erdemben valaszolni.


2 dolog van:

1. sexualis jatekra kellesz a gazdanak, eszre fogod venni nagyon hamar amit egyszer is rosszul veti rad a pillantasat illetve egyenesen direktbe elojon az otlettel - van idod menekulni, nem hiszem hogy eroszakoskodni fog


2. szerelmesek lesztek egymasba, de azt meg meg elobb eszreveszed :)

2015. júl. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!