Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A minap munkahelyemen a...

A minap munkahelyemen a kollégám aki 58 éves rávágott a seggemre, ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Ami rohadtul megdöbbentett, mondtam neki hogy "rossz vicc volt és nem kéne ilyet játszani". ;) De mit csináljak ha még1x megpróbálja? Esetleg tapasztalat? hogyan kezeljem le az ilyen helyzetet?

(egyébként 23éves fiu vagyok)

Az öreg be van melegedve esetleg, vagy csak szimplán régimódi poén ? nemértem...

válaszokat köszi


2015. júl. 14. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem csak hülye poén akart lenni. Legközelebb add vissza.
2015. júl. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát, ha mégegyszer megpróbálja szerintem szerezz be vazelint.
2015. júl. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem csak viccelt, ne vedd komolyan.
2015. júl. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. júl. 14. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

hasonló a hasonlót vonzza

a segg a seggeket...

2015. júl. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mitől olyan nyugodtak itt egyesek. Ha elképzelem, hogy az én apukám csinált-e volna ilyet (hasonló korban volt amíg még élt) akkor azt hiszem, biztos, hogy nem. Max játékból olyannak akit jól ismer.Nagyon nagyon max. Talán. Nem tudom, sosem láttam talán ilyet. Azt hiszem
2015. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj de gaz.

Ha haverok vagytok, pl. csalad regi baratja es amolyan unokabaty/unokaocs kapcsolat van koztetek akkor meg letudhato poennak, de munkahelyen kollega?

Nem lehet hogy meleg a tag es most hogy oromkodnek hogy az USAban hazasodhatnak o is kicsit felbatorodott?


En nem adnam vissza neki, mert azzal felveszed a kesztyut es azt hiszi folytathatja es/vagy erdeklodsz.

Ha ujra elofordult akkor hangosan leszidnam es elkuldenem melegebb eghajlatra. Finoman, maradj tisztelettudo es ne karomkodj de azert legyen eleg ero a hangodban hogy felfogja a tag, hogy ez neked nem jon be es lehetoleg legyenek tanuk.

2015. júl. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!